Kupię Silnik Punto GT 1.4 w dobrym stanie

Chcesz kupić coś co jest związane z Uno Turbo - napisz
uno2004
Użytkownik
Posty: 36
Rejestracja: ndz lut 08, 2015 1:17 pm
Miejscowość: WARSZAWA
Auto: Uno 1.3T

Kupię Silnik Punto GT 1.4 w dobrym stanie

Post autor: uno2004 »

Dobry Wieczór,

Jak w temacie :)


Pozdrawiam
ODPOWIEDZ