brak słów
Znaleziono 3 wyniki
- czw gru 09, 2010 11:02 pm
- Forum: Filmy i zdjęcia
- Temat: Uno Turbo vs. EVO
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 13507
Re: Witam :)
praktycznie wszystko jest na tej stronce http://www.fiatuno.pl/fiatuno,1,199.html
Re: Witam :)
Cześć Wszytkim
co prawda nie mam PGT czy UT, ale w swoim Uno 1.6 16V mam kilka elementów z UT
Pozdrawiam
co prawda nie mam PGT czy UT, ale w swoim Uno 1.6 16V mam kilka elementów z UT
Pozdrawiam