siemamarcoscneves pisze:Hello
Znaleziono 29 wyników
- pt mar 04, 2011 1:33 am
- Forum: Ogolne
- Temat: New User from Brazil
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 6854
Re: New User from Brazil
Re: Prośba
ależ proszępartyzantpl pisze:Z góry dziekuje
ps
zarejestruj się na AK (autokacik) i wrzuć temat na kącik Uno Klub Polska, to sporo głosów będzie...
- ndz lut 27, 2011 7:59 pm
- Forum: Filmy i zdjęcia
- Temat: przyznawać się
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 12444
Re: przyznawać się
blachy KN z Nowego SączaEchuu pisze:czyja to choinka ?![]()
http://www.youtube.com/watch?v=QYVJwlq0 ... re=related" target="_blank" target="_blank
Re: Witam :)
cześć stara useriokwiatek.pl pisze:Się nie podlizujmariolka pisze:siemano nowej userii
Re: Witam :)
siemano nowej userii 
- wt lis 30, 2010 7:54 am
- Forum: Filmy i zdjęcia
- Temat: Ciekawa piosenka :D
- Odpowiedzi: 4
- Odsłony: 13579
Re: Ciekawa piosenka :D
jaaaa ale mi się wspomniało
to był Ogólnopolski Zlot Uno w Okunince w maju tego roku
byłem tam i nawet niektóre słowa tej piosenki, są mojego autorstwa ale nie powiem jakie

Re: Witam :)
witam nową userię...
witam kolegę joshi`ego z Uno Klub Polska
witam kolegę joshi`ego z Uno Klub Polska
- ndz lis 07, 2010 2:05 am
- Forum: Sprzedam
- Temat: Ciekawe ogłoszenia z sieci...
- Odpowiedzi: 1471
- Odsłony: 1178929
Re: Ciekawe ogłoszenia z sieci...
no fakt mam blisko do Mielca i z miłą chęcią bym pomógł alekwiatek.pl pisze: najblizej Mielca to chyba tylko mariolka mieszka
musiałbyś z nim gadać
- czw wrz 30, 2010 9:46 am
- Forum: Ogolne
- Temat: !!! XX OZU !!! - 23-26.09.2010 - okolice Zielonej Góry
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 22099
Re: !!! XX OZU !!! - 23-26.09.2010 - okolice Zielonej Góry
niedlugo bedzie zapewne fotorelacja :) A powiem wam tylko w tajemnicy ze nastepne OZU organizuje ja i bedzie ono w okolicach Torunia....Na sobote bedzie wynajety tor ( jakas tam zrzutka bedzie , jeszcze do dogadania ) wiec mam nadzieje ze wpadniecie wieksza ekipa szczegolnie slask :) Jak mi nic nie...
- czw wrz 30, 2010 9:44 am
- Forum: Ogolne
- Temat: OZU Majowe - Toruń - TOR
- Odpowiedzi: 11
- Odsłony: 11163
Re: OZU Majowe - Toruń - TOR
na autokaciku.pl gdzie forum ma UnoKlubPolska, zagłosowałem w ankiecie na TAK i tu też napisze, że jestem na TAK.
bo przecież takie rzeczy nie zdarzają się na co dzień, więc ciekawość jest podwójna

bo przecież takie rzeczy nie zdarzają się na co dzień, więc ciekawość jest podwójna
- śr wrz 29, 2010 10:25 pm
- Forum: Ogolne
- Temat: !!! XX OZU !!! - 23-26.09.2010 - okolice Zielonej Góry
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 22099
Re: !!! XX OZU !!! - 23-26.09.2010 - okolice Zielonej Góry
niedlugo bedzie zapewne fotorelacja :) A powiem wam tylko w tajemnicy ze nastepne OZU organizuje ja i bedzie ono w okolicach Torunia....Na sobote bedzie wynajety tor ( jakas tam zrzutka bedzie , jeszcze do dogadania ) wiec mam nadzieje ze wpadniecie wieksza ekipa szczegolnie slask :) wyobraź sobie ...
- śr wrz 29, 2010 10:23 pm
- Forum: Ogolne
- Temat: !!! XX OZU !!! - 23-26.09.2010 - okolice Zielonej Góry
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 22099
Re: !!! XX OZU !!! - 23-26.09.2010 - okolice Zielonej Góry
triskalion pisze:
panie Janku kochany...
wieczorem wieczorem wieczorem...![]()
waka waka
wszyyystkie uniaaaakiii kieeedyyyśś zardzewiejąąąą
ps
kwiatek dawaj foty pancerne
- pn wrz 27, 2010 10:49 pm
- Forum: Ogolne
- Temat: !!! XX OZU !!! - 23-26.09.2010 - okolice Zielonej Góry
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 22099
Re: !!! XX OZU !!! - 23-26.09.2010 - okolice Zielonej Góry
jakieśBARTEKcoupe pisze:jakieś foty macie?
Kwiatek jak zwykle ma szczęście zaje...te
toć to stado fotek on narobił
- pn wrz 27, 2010 8:32 pm
- Forum: Ogolne
- Temat: !!! XX OZU !!! - 23-26.09.2010 - okolice Zielonej Góry
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 22099
Re: !!! XX OZU !!! - 23-26.09.2010 - okolice Zielonej Góry
jak dzieci, tylko frajda i frajdakwiatek.pl pisze:tez wrociłem
bez k14,bo padła po podpuszczeniu mnie przez Tschooba,zebym dogonił Superba![]()
ale daliśmy rade i wracałem Turbem bez turba
- pn wrz 27, 2010 1:02 pm
- Forum: Ogolne
- Temat: !!! XX OZU !!! - 23-26.09.2010 - okolice Zielonej Góry
- Odpowiedzi: 26
- Odsłony: 22099
Re: !!! XX OZU !!! - 23-26.09.2010 - okolice Zielonej Góry
byłem, wróciłem i na OZU jak na OZU... jest zaje**** 