Dzięki
Znaleziono 33 wyniki
- pt sty 14, 2011 10:05 am
- Forum: Silnik
- Temat: Tłumik(i) UT 1.3 a 1.4
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4197
Re: Tłumik(i) UT 1.3 a 1.4
OK
Dzięki
Dzięki
- pt sty 14, 2011 9:36 am
- Forum: Silnik
- Temat: Tłumik(i) UT 1.3 a 1.4
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4197
Tłumik(i) UT 1.3 a 1.4
Witam
Czy tłumik (tłumiki komplet) od UT 1.3 MK1 pasują do 1.4 MK2 bez żadnych przeróbek ?
Pozdrawiam
Czy tłumik (tłumiki komplet) od UT 1.3 MK1 pasują do 1.4 MK2 bez żadnych przeróbek ?
Pozdrawiam
- pt paź 01, 2010 10:13 pm
- Forum: Napęd
- Temat: Półosie napędowe
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 32242
Re: Półosie napędowe
Dzięki hz10
Pozdrawiam
Pozdrawiam
- wt wrz 28, 2010 3:46 pm
- Forum: Napęd
- Temat: Półosie napędowe
- Odpowiedzi: 14
- Odsłony: 32242
Półosie napędowe
Witam.
Czy półosie napędowe całe kompletne z przegubami lewa i prawa z MK1 1,3 będą pasować do MK 2 1,4 ?
Czy półosie napędowe całe kompletne z przegubami lewa i prawa z MK1 1,3 będą pasować do MK 2 1,4 ?
- pt mar 26, 2010 2:37 pm
- Forum: Silnik
- Temat: jakie turbo zamiast k14 ?
- Odpowiedzi: 64
- Odsłony: 35797
Re: jakie turbo zamiast k14 ?
GT2056
Wiem że nie ten dział, ale nie chcę niepotrzebnie zakładać nowego tematu.
Gdzie to ustrojstwo mozna kupić
Do 1.4 przypasi ?
Wiem że nie ten dział, ale nie chcę niepotrzebnie zakładać nowego tematu.
Gdzie to ustrojstwo mozna kupić
Do 1.4 przypasi ?
- śr mar 24, 2010 10:41 pm
- Forum: Inne
- Temat: Jakie to wtryski ?
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4170
Re: Jakie to wtryski ?
Dzięki Drupi - qurcze źle odczytałem napis - dokładnie to IW-031
IW031 270 cc/min 3.0 bar 17,3 ohm
IW031 270 cc/min 3.0 bar 17,3 ohm
- śr mar 24, 2010 9:25 pm
- Forum: Inne
- Temat: Jakie to wtryski ?
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 4170
Jakie to wtryski ?
Witam
Przypadkowo stałem się posiadaczem takiego ustrojstwa
Prawdopodobnie to listwa od fiata coupe, ale nie wiem na pewno.
Na wtryskach są tylko takie symbole: 0815/10 oraz 1W-031
szukałem w necie ale nic nie mogę znaleźć.
Może ktoś wie co to za wtryski
Pozdro
Przypadkowo stałem się posiadaczem takiego ustrojstwa
Prawdopodobnie to listwa od fiata coupe, ale nie wiem na pewno.
Na wtryskach są tylko takie symbole: 0815/10 oraz 1W-031
szukałem w necie ale nic nie mogę znaleźć.
Może ktoś wie co to za wtryski
Pozdro
- wt wrz 29, 2009 3:19 pm
- Forum: Elektryka / Elektronika
- Temat: Co to za kabelek ?
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4837
Re: Co to za kabelek ?
Oj ja niemądry - przecież jest taka kontrolka na desce
Wielkie Dzięki Panowie
Pzdr.
Wielkie Dzięki Panowie
Pzdr.
- pn wrz 28, 2009 3:13 pm
- Forum: Elektryka / Elektronika
- Temat: Co to za kabelek ?
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 4837
Co to za kabelek ?
Witam Jakiś czas temu zauważyłem że się urwał, raczej nie ma wpływu na pracę silnika ale chciałbym wiedzieć od czego jest. Napięcie 12v (dokładnie11.9) pojawia się z chwilą przekręcenia kluczyka. Kabelek wychodzi z wiązki komory silnika wraz z dwoma innymi które idą do kierunkowskazu lewego - stojąc...
- śr wrz 02, 2009 6:19 pm
- Forum: Silnik
- Temat: UT 1.4 + Garrett T25
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 13676
Re: UT 1.4 + Garrett T25
Jeszcze osobiście nie ściągałem dmuchawki z mojego uniacza, więc właśnie nadszedł ten czas - czy wyciągnę ją "górą" czyli ściągając kolektor ssący (niestety nie mam kanału)
A tak z ciekawości - T28 z Nissana podejdzie do UT ?
A tak z ciekawości - T28 z Nissana podejdzie do UT ?
- wt wrz 01, 2009 11:26 pm
- Forum: Silnik
- Temat: UT 1.4 + Garrett T25
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 13676
Re: UT 1.4 + Garrett T25
a propo wylotu powietrza z dmuchawki - jak koledzy rozwiązaliście sprawę połączenia (ciąć końcówkę ślimaka czy cuś)Lui pisze:Wydech do standardowej T25 też pasuje, przerobić trzeba jedynie wylot powietrza z kompresora i przewody olejowe.
czy da się jakoś odróżnić ar 49 od 64 ?
- pn sie 31, 2009 11:06 pm
- Forum: Silnik
- Temat: UT 1.4 + Garrett T25
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 13676
Re: UT 1.4 + Garrett T25
to tak z ciekawościturbomaniak pisze:Po co chcesz pchac t25 do uno ?? nie baw sie z ta turbina bo to jest gra nie warta swieczki
ostatecznie zadowoliłbym się niezajeżdzoną T2, ale ciężko znależć
Dzięki za zainteresowanie tematem i odpowiedzi
Pozdrawiam
Zibi masz jeszcze w swoim UT założoną T25 ?
- ndz sie 30, 2009 8:15 pm
- Forum: Silnik
- Temat: UT 1.4 + Garrett T25
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 13676
Re: UT 1.4 + Garrett T25
w chwili obecnej T25 śmiga w Punto GT, mam zamiar ją kupić i zamontować do swojego UT 1,4 MK2. Obecny właściciel mówi że będzie pasowała do UT bez przeróbek - jedynie należy tylko podokrzywiać przewody olejowe. czy to prwada ? czy bedzie pasowała flansza itp. Jeszcze jedno pytanie: jakie bezpieczne ...
- ndz sie 30, 2009 1:54 pm
- Forum: Silnik
- Temat: UT 1.4 + Garrett T25
- Odpowiedzi: 16
- Odsłony: 13676
UT 1.4 + Garrett T25
Witam
Zamierzam założyć taką dmuchawkę do mojego UT zamiast seryjnej T2 - w związku z tym mam kilka pytań do kogoś kto posiada w/w "zestaw"
Z góry Dzięki.
Pozdrawiam
Zamierzam założyć taką dmuchawkę do mojego UT zamiast seryjnej T2 - w związku z tym mam kilka pytań do kogoś kto posiada w/w "zestaw"
Z góry Dzięki.
Pozdrawiam
- wt maja 05, 2009 11:12 pm
- Forum: Ogolne
- Temat: Ku przestrodze...
- Odpowiedzi: 8
- Odsłony: 7840