Forum Uno Turbo i Punto GT
Forum właścicieli i pasjonatów Uno Turbo i Punto GT
Przejdź do zawartości
Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Więcej…
Tematy bez odpowiedzi
Aktywne tematy
Szukaj
FAQ
Zaloguj się
Zarejestruj się
Strona główna
Szukaj
Szukaj
Znaleziono 35 wyników
Wyszukiwanie zaawansowane
Szukaj
Wyszukiwanie zaawansowane
Znaleziono 35 wyników
1
2
3
Następna
autor:
uno2004
ndz maja 10, 2026 10:50 pm
Forum:
Kupię
Temat:
Kupię Silnik Punto GT 1.4 w dobrym stanie
Odpowiedzi:
0
Odsłony:
132
Kupię Silnik Punto GT 1.4 w dobrym stanie
Dobry Wieczór,
Jak w temacie
Pozdrawiam
Przejdź do posta
autor:
uno2004
śr lip 29, 2020 11:02 pm
Forum:
Kupię
Temat:
Kosz lewarka + wodziki do UT MK2
Odpowiedzi:
0
Odsłony:
15062
Kosz lewarka + wodziki do UT MK2
Poszukuje kompletnego mechanizmu do UT
Przejdź do posta
autor:
uno2004
wt lip 28, 2020 8:04 pm
Forum:
Kupię
Temat:
Zwrotnice UT z ABS + półosie
Odpowiedzi:
0
Odsłony:
14594
Zwrotnice UT z ABS + półosie
Witam,
Poszukuje zwrotnic UT ABS
Przejdź do posta
autor:
uno2004
pt lip 13, 2018 10:11 pm
Forum:
Silnik
Temat:
Uno turbo - czujnik położenia wału z GT koło 60 -2
Odpowiedzi:
4
Odsłony:
13392
Re: Uno turbo - czujnik położenia wału z GT koło 60 -2
No fajowo
Dzięki za podpowiedź. Ma ktoś coś takiego na zbyciu ?
Pozdrawiam
Przejdź do posta
autor:
uno2004
pt lip 13, 2018 6:23 pm
Forum:
Silnik
Temat:
Uno turbo - czujnik położenia wału z GT koło 60 -2
Odpowiedzi:
4
Odsłony:
13392
Re: Uno turbo - czujnik położenia wału z GT koło 60 -2
To to jest jakas obudowa ? Czyli musze zdejmowac rozrząd ?
Sorry ,że lamerskie pytanie ale do tej pory myslalem ze to jest jakos w bloku
Ma ktos taki wynalazek na zbyciu np. Zuzio ?
Przejdź do posta
autor:
uno2004
śr lip 11, 2018 10:17 pm
Forum:
Silnik
Temat:
Uno turbo - czujnik położenia wału z GT koło 60 -2
Odpowiedzi:
4
Odsłony:
13392
Uno turbo - czujnik położenia wału z GT koło 60 -2
Witam,
Na pewno ktoś wstawiał. Jak wiadomo czujnik w UT jest w innym miejscu niż w GT. Jak rozwiązaliście mocowanie ?
Pozdrawiam
Przejdź do posta
autor:
uno2004
sob cze 23, 2018 5:25 pm
Forum:
Kupię
Temat:
WIĄZKA PUNTO GT STEROWNIK , OSPRZĘT , KOLEKTOR SSĄCY
Odpowiedzi:
0
Odsłony:
17219
WIĄZKA PUNTO GT STEROWNIK , OSPRZĘT , KOLEKTOR SSĄCY
Witam,
Szukam osprzętu do wtrysku Punto GT , raczej kompletnego.
Chciałbym Uno zaopatrzyć w sterowanie od GT.
Pozdr
Przejdź do posta
autor:
uno2004
sob cze 24, 2017 6:16 pm
Forum:
Sprzedam
Temat:
Ciekawe ogłoszenia z sieci...
Odpowiedzi:
1471
Odsłony:
1178886
Re: Ciekawe ogłoszenia z sieci...
Witam,
Koledzy poszukuje niedrogiego ładnego silnika 1.4 T wraz z wiązką.
Jakby ktoś gdzieś widział
Polecam się.
Pozdrawiam
Przejdź do posta
autor:
uno2004
wt maja 30, 2017 5:40 pm
Forum:
Kupię
Temat:
Półosie UT
Odpowiedzi:
1
Odsłony:
9290
Półosie UT
Witam,
Jak w temacie
Poszukuje 2 krótkich półosi.
Pozdrawiam
Przejdź do posta
autor:
uno2004
pn maja 15, 2017 9:05 pm
Forum:
Sprzedam
Temat:
UNO TURBO MK2
Odpowiedzi:
1
Odsłony:
10380
UNO TURBO MK2
Posiadam trochę elementów blacharskich do sprzedania , kompletny przodek , zawieszenie itd.
Pozdrawiam
Przejdź do posta
autor:
uno2004
pn maja 08, 2017 10:16 pm
Forum:
Kupię
Temat:
Silnik 1.4 T z wiązką PUNTO
Odpowiedzi:
0
Odsłony:
13264
Silnik 1.4 T z wiązką PUNTO
Witam,
Jak w temacie.
Poszukuje w dobrym stanie (co pewnie jest niemożliwe) wraz z turbiną.
Pozdrawiam
Przejdź do posta
autor:
uno2004
ndz mar 12, 2017 5:34 pm
Forum:
Silnik
Temat:
Silnik 1.3 zwykły + turbo
Odpowiedzi:
9
Odsłony:
19414
Re: Silnik 1.3 zwykły + turbo
Poszkuje pod 1.3
Pozdr
Przejdź do posta
autor:
uno2004
czw paź 27, 2016 11:02 pm
Forum:
Silnik
Temat:
Silnik 1.3 zwykły + turbo
Odpowiedzi:
9
Odsłony:
19414
Re: Silnik 1.3 zwykły + turbo
No tak też pomysł
Ma ktoś na zbyciu ?
Przejdź do posta
autor:
uno2004
ndz paź 23, 2016 11:30 pm
Forum:
Silnik
Temat:
Silnik 1.3 zwykły + turbo
Odpowiedzi:
9
Odsłony:
19414
Re: Silnik 1.3 zwykły + turbo
OK
Potrzebuje przerobić zwykły kolektor pod turbinę
Pozdrawiam
Przejdź do posta
autor:
uno2004
ndz wrz 04, 2016 1:05 am
Forum:
Silnik
Temat:
Silnik 1.3 zwykły + turbo
Odpowiedzi:
9
Odsłony:
19414
Re: Silnik 1.3 zwykły + turbo
Witam,
Dziękuje za odpowiedź. Czy ktoś wie gdzie można przerobić dobrze kolektor wydechowy ?
Pozdrawiam
Przejdź do posta
Wyświetl:
Wszystkie wyniki
1 dzień
7 dni
2 tygodnie
1 miesiąc
3 miesiące
6 miesięcy
1 rok
Sortuj wg:
Autor
Czas posta
Forum
Tytuł tematu
Temat posta
Kierunek:
Rosnąco
Malejąco
Znaleziono 35 wyników
1
2
3
Następna
Wyszukiwanie zaawansowane
Przejdź do
O forum
Fiat Uno Turbo i Punto GT
↳ Ogolne
↳ Silnik
↳ Napęd
↳ Elektryka / Elektronika
↳ Zawieszenie
↳ Inne
↳ Filmy i zdjęcia
Giełda
↳ Sprzedam
↳ Kupię
↳ Zakupy grupowe
↳ Test
↳ Off topic