im wiecej zapaleńcow tym wieksza szansa żeby się udałoZibi122 pisze:... co by zarejestrować domenę UNOTURBO.PL .
Koszt rejestracji takiej domeny to 122 zł z VAT.
Mozna by w tedy dla chętnych zrobić skrzynki email w tej domenie,
Ładną stronę itd
Co o tym sądzicie??
Znaleziono 2 wyniki
- śr gru 15, 2004 12:45 am
- Forum: Ogolne
- Temat: Jest taka myśl...
- Odpowiedzi: 20
- Odsłony: 16467
Re: Jest taka myśl...
- śr gru 15, 2004 12:25 am
- Forum: Ogolne
- Temat: Witam i ja
- Odpowiedzi: 1
- Odsłony: 4728
Witam i ja
Witam i pozdrawiam wszystkich
szkoda tylko archiwum ze starego forum
Pozdro
szkoda tylko archiwum ze starego forum
Pozdro