uszczelka dp z czego dorobić i jak wyjąc alternator

turbo, głowica, dolot, układ paliwowy, itp.

Moderatorzy: KYS, ZibiUT

dziabi3
Aktywny użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: pn maja 16, 2011 9:05 pm
Miejscowość: Bydgoszcz
Auto: Inne

uszczelka dp z czego dorobić i jak wyjąc alternator

Post autor: dziabi3 »

panowie od czego może pasować uszczelka pod dp na turbo do pgt bo dałem dorobić ale może coś się znajdzie >> słyszałem ze od 200nx pasuje

a jak dorobić to z czego metalu czy jakiś materiał ala uszczelka pod kolektor wydechowy , bo dzwonie w poniedziałek żeby ustalić

bo u mnie w Bydgoszczy to nic nie da się zamówić


i co najważniejsze jak wyjąc alternatu którędy go wyszarpać, czyżby trzeba było wyjąc turbo i wydech ?? <wersja z klimą>
turbomaniak
Spamer :P
Posty: 997
Rejestracja: sob mar 15, 2008 12:25 pm
Auto: Uno 1.3T
Lokalizacja: SZA

Re: uszczelka dp z czego dorobić i jak wyjąc alternator

Post autor: turbomaniak »

Wywal uszczelke i zloz na pascie/cemencie do tlumikow i bedzie oki. A co chodzi o altka to bedziesz musial wyciagnac poloske i dp/podpore poloski :wink:
adrian055
Spamer :P
Posty: 504
Rejestracja: czw maja 14, 2009 9:17 am
Miejscowość: Gorlice
Auto: Punto GT

Re: uszczelka dp z czego dorobić i jak wyjąc alternator

Post autor: adrian055 »

no to nie wiem jak wy to wyciagacie:D ja tylko Dp i wydech sciagnalem i altek sie zmiescil miedzy polośka a kołyska
dziabi3
Aktywny użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: pn maja 16, 2011 9:05 pm
Miejscowość: Bydgoszcz
Auto: Inne

Re: uszczelka dp z czego dorobić i jak wyjąc alternator

Post autor: dziabi3 »

no właśnie i tak będę zdejmował cały dolot i wydech z turbiną to i mi wyjdzie alternator

bo straciłem ładowanie i próbowałem wyjąc altka ale dałem sobie na spokój , z ciekawości odpaliłem auto na pych i okazało się ze ładowanie jest lecz po chwili zauto zaczeło się dusić i zgasło i znowu brak ładowania , stawiam na szczotki

a zamiast tej pasty czy niemożna by było dać uszczelkę od lublina miedzy kolektor a turbo ??

i co pod dp dać czy dorobić , z blaszki czy normalnie uszczelkę jak pod wydechowy kolektor
Awatar użytkownika
goofer007
Spamer :P
Posty: 720
Rejestracja: czw wrz 11, 2008 8:15 pm
Miejscowość: SZA
Auto: Punto GT

Re: uszczelka dp z czego dorobić i jak wyjąc alternator

Post autor: goofer007 »

dziabi3 pisze: a zamiast tej pasty czy niemożna by było dać uszczelkę od lublina miedzy kolektor a turbo ??
Można by, przed turbo nie dawaj pasty.
176B6.000 1372 GT
146A2.246 1301 TIE
ODPOWIEDZ