przekaźnik pompy paliwowej

układ elektryczny, układ wtryskowy i zapłonowy, SMT6, ECUMASTER, itp.

Moderatorzy: KYS, ZibiUT

marcin77
Spamer :P
Posty: 553
Rejestracja: czw lut 17, 2005 9:48 pm
Auto: Uno 1.3T
Lokalizacja: Białystok

przekaźnik pompy paliwowej

Post autor: marcin77 »

u mnie w aucie jest coś przekombinowane z przekaźnikiem pompy paliwowej, właściwie nie ma oryginalnego tylko jakaś kostka która zamiast wyłączyć pompe paliwa non stop podaje sygnał i dlatego brzęczy , jakiś skutki uboczne są oprócz bzyczenia :?: , ile kosztuje taki przekaźnik (w IC 135 hella cena chyba zbyt )wygórowana) - jakiś zamiennik :?: ,

ps. wkońcu mam ręczny :lol: i zmienione tylne zaciski :P
lancia dedra 2.0t
Alek
Obserwator
Posty: 1
Rejestracja: ndz kwie 14, 2013 8:52 pm
Miejscowość: Nowy sacz
Auto: Inne

Re: przekaźnik pompy paliwowej

Post autor: Alek »

Witam wszystkich i przepraszam ze w tym dziale ale ustawie sie ze zdjęciami w odpowiednim , Odswierzam kotleta , mam podobny problem , co prawda wiązka była nie grzebana to pompa nowa Bosh wyje okrutnie i nie wyłącza sie po chwili , po wyciągnięcie przekazania gaśnie , inny przekaznik a nie nowy to samo pompa buczy nie wyłącza sie wogole :( gdzie szukać ? Silnik ut 1.3 mk1
Awatar użytkownika
kania_
Zaawansowany użytkownik
Posty: 410
Rejestracja: pt wrz 09, 2005 9:41 am
Auto: Uno 1.3T
Lokalizacja: KRAKÓW

Re: przekaźnik pompy paliwowej

Post autor: kania_ »

Wiązka była jednak cięta i podłączona pod plus po stacyjce.
Awatar użytkownika
partyzantpl
Zaawansowany użytkownik
Posty: 445
Rejestracja: pn gru 14, 2009 9:36 pm
Miejscowość: Opole
Auto: Uno 1.3T

Re: przekaźnik pompy paliwowej

Post autor: partyzantpl »

Też odgrzeję kotleta.
Mój przekaźnik (Bosch 0 280 230 006 czarny) podaje napięcie na pompę dopiero kiedy przestaję kręcić, na krótko pompa pracuje. Szukałem nowego takiego, ale jest niedostępny. Próbowałem przekaźnika Bosch 0 280 230 009 niebieskiego i ten uruchamia pompę już po przekręceniu kluczyka ale nie wyłącza jej po chwili tylko pompa pracuje cały czas. Opis przekaźnika różni się tylko jednym pinem. Czy ktoś wie dlaczego przekaźnik się nie wyłącza albo jak można zrobić to żeby się wyłączał po chwili?


http://zapodaj.net/images/926a2d56d08a4.jpg" target="_blank
ODPOWIEDZ