wyciek benzyny

pozostałe tematy nie związane z istniejącymi działami.

Moderatorzy: KYS, ZibiUT

marcin77
Spamer :P
Posty: 553
Rejestracja: czw lut 17, 2005 9:48 pm
Auto: Uno 1.3T
Lokalizacja: Białystok

wyciek benzyny

Post autor: marcin77 »

kupiłem uno MK I 1.3t i po nocnym postoku została plama PB, plama jest mniej więcej środka auta ku tyłowi :D , czyli nie zbiornik, czy tu chodzi o przewody paliwowe, jaki koszt :?:
lancia dedra 2.0t
Awatar użytkownika
ZibiUT
"FireStarter"
Posty: 2098
Rejestracja: czw gru 02, 2004 3:49 pm
Miejscowość: Kampinos
Auto: Uno 1.3T
Kontakt:

Post autor: ZibiUT »

A dlaczego sadzisz ze to nie zbiornik?
Tak na początek powiem że UT ma 2 zbiorniki!!
Nie wiem jakie masz przewody ale ja mam np metalowe i ich koszt to podobno około 500-700 zł za 3 szt

Wjedz na kanał i popatrz dobrze gdzie leci, powinno być widać na baku slady paliwa. Prawdopodobie rozszczelnił się na spawach i tyle. Trzeba nowy bak albo spawać jak jest co.
http://www.zibisoft.pl - Hamownia podwoziowa - Ożarów Mazowiecki
marcin77
Spamer :P
Posty: 553
Rejestracja: czw lut 17, 2005 9:48 pm
Auto: Uno 1.3T
Lokalizacja: Białystok

Post autor: marcin77 »

jakie 2 zbiorniki :?: , ale to nie jest pod zbiornikiem tylko bliżej środka auta, skąd ta cena :shock: , zwykłe przewody nie pasują :?:
lancia dedra 2.0t
ziuzio
Spamer :P
Posty: 1342
Rejestracja: wt gru 07, 2004 9:20 pm
Miejscowość: krakooff
Auto: Uno 1.4T
Lokalizacja: krakooff

Post autor: ziuzio »

Cena taka bo to UT ;) , a oryginalnie są plastikowe,ale mają końcowki "holenderki".
A właśnie dwa zbiorniki :) : jeden metalowy, 42 litrowy; a drugi plastikowy ~8 litrowy :wink:
Sprawdz sobie zbiornik, ewentualnie okolice pompy skoro się tak upierasz :) - pierw najlepiej ściągnij plastikową osłonę pompy i popatrz czy nie cieknie z krućca od pompy w zbiorniku.
marcin77
Spamer :P
Posty: 553
Rejestracja: czw lut 17, 2005 9:48 pm
Auto: Uno 1.3T
Lokalizacja: Białystok

Post autor: marcin77 »

faktycznie zbiornik cieknie, dziś zajrzałem pod auto i widać nawet łate z której cieknie, napewno z tego dużego cieknie, nie wiecie gdzie można kupić zbiornik (zbiorniki), o ASO nie pytam :lol:
lancia dedra 2.0t
Awatar użytkownika
apac
Aktywny użytkownik
Posty: 266
Rejestracja: czw gru 09, 2004 6:17 pm
Auto: Uno 1.3T
Lokalizacja: Kraków

Post autor: apac »

marcin77 pisze:faktycznie zbiornik cieknie, dziś zajrzałem pod auto i widać nawet łate z której cieknie, napewno z tego dużego cieknie, nie wiecie gdzie można kupić zbiornik (zbiorniki), o ASO nie pytam :lol:


pozostaje jedynie latanie (spawanie) - jesli jest co - starego zbiornika, choc to niebezpieczna zabawa :!: (sa rozne sposoby), lub tak jak koledzy podpowiadali kupienie zbiornika od gaznikowca i przerobienie go.
Bylo UT, jest Bravo GT.
Awatar użytkownika
mops
"Cichociemny"
Posty: 272
Rejestracja: czw gru 02, 2004 4:22 pm
Auto: Uno 1.3T
Lokalizacja: Wielkopolska / Polska
Kontakt:

Post autor: mops »

marcin77 pisze:faktycznie zbiornik cieknie, dziś zajrzałem pod auto i widać nawet łate z której cieknie, napewno z tego dużego cieknie, nie wiecie gdzie można kupić zbiornik (zbiorniki), o ASO nie pytam :lol:


od fire - lekka modyfikacja (pompa w ut jest na zewnatrz) i pasi. Oryginal do UT`a jest zabojczo drogi...

Co do wezykow - ja mam wezyki od fire (plastykowe) i nie narzekam.
Niemiecki temperament - hiszpańska precyzja ;-)
marcin77
Spamer :P
Posty: 553
Rejestracja: czw lut 17, 2005 9:48 pm
Auto: Uno 1.3T
Lokalizacja: Białystok

Post autor: marcin77 »

i pewnie tak będzie
lancia dedra 2.0t
ODPOWIEDZ