Jak włamać się do mojego uno ??

pozostałe tematy nie związane z istniejącymi działami.

Moderatorzy: KYS, ZibiUT

Awatar użytkownika
jugo500
Zaawansowany użytkownik
Posty: 304
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 9:51 pm
Auto: Uno 1.3T
Lokalizacja: Poznań

Jak włamać się do mojego uno ??

Post autor: jugo500 »

Obawiam się ,żę wcieło mi gdzieś klucze od bolida , jutro musze go troszkę przetransportować , odpalał ktoś kiedyś UT na krótko ??

aha i czy da się ominąć blokade kiery ?? mam kluczyk od innego uno ale to chyba nic nie zmieni :roll:
ziuzio
Spamer :P
Posty: 1342
Rejestracja: wt gru 07, 2004 9:20 pm
Miejscowość: krakooff
Auto: Uno 1.4T
Lokalizacja: krakooff

Post autor: ziuzio »

Najlepiej wyjąć tę kostkę(w każdym razie to co styka stacyjka po przekręceniu kluczykiem) do której wpina się dwie kostki z kablami i zasymulować tej kostece przekręcenie kluczyka:), a jeśli nie będzie się dało(bo są dwa rodzaje tych kostek, jedne kręci się bezproblemowo, drugie trzeba na dwie ręce i to ciężko) to od brązowego kabla weź '+' i podaj go na kable na drugiej kostce tak, abyś miał kontrolki i zabzyczała pompa(czyli musisz podać ten plus na dwa różne kable-ten 'wystający' ponad inne oraz ten od góry(w pozycji, gdy są zamontowane:)). Potem zasteruj '+' czerwony kabel w tej kostce z brązowym - będzie to rozrusznik:).
Co do blokady, to najlepiej odkręcić te 'urwane' śruby małym przecinaczkiem i młoteczkiem, ewentualnie jakąś szlifierką kątową możesz ściąć tą 'bezkluczykową' część stacyjki :).
Awatar użytkownika
jugo500
Zaawansowany użytkownik
Posty: 304
Rejestracja: śr kwie 27, 2005 9:51 pm
Auto: Uno 1.3T
Lokalizacja: Poznań

Post autor: jugo500 »

to jednak nie maluch ,który startuje na 1zł :D

jutro rano jeszcze poryje za kluczami :roll:
ODPOWIEDZ