Problem z ustawienie zamka drzwi z centralnym zamkniem

pozostałe tematy nie związane z istniejącymi działami.

Moderatorzy: KYS, ZibiUT

misiaczek88on
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:41 am
Miejscowość: Poznan

Problem z ustawienie zamka drzwi z centralnym zamkniem

Post autor: misiaczek88on »

Witam mam problem z ustawienie zamka drzwi z centralnym zamkiem. Pojawił się on po wypadku w zimę w skutek którego wymieniłem prawe drzwi ale z przełożeniem wszystkich mechanizmów ze starych. Problem polega na tym że nie mogę teraz zamknąć z centralnego drzwi bo od strony pasażera centralny nie zamyka a od kierowcy tak więc muszę obchodzić auto i zamykać od strony pasażera z kluczyka zamiast z pilota( z otwieraniem z pilota nie ma problemu). Nie daję rady ustawić zamka tz próbowałem na różne sposoby i nic. Mam w związku z tym do was kilka pytań czy macie jakiś sprawdzony sposób na ustawienie zamka i czy zamek w Punto I reguluje się jedynie na słupku tj karoserii czy na drzwiach też?
megazord
Aktywny użytkownik
Posty: 223
Rejestracja: sob lip 17, 2010 2:07 am
Miejscowość: slask
Auto: Inne

Re: Problem z ustawienie zamka drzwi z centralnym zamkniem

Post autor: megazord »

Reguluj bolec na słupku a nie zamek w drzwiach poza tym sprawdź geometrię budy. Chyba milion razy wyjmowałem zamek z drzwi i jeszcze nigdy nie musiałem nic regulować :niewiem:
misiaczek88on
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:41 am
Miejscowość: Poznan

Re: Problem z ustawienie zamka drzwi z centralnym zamkniem

Post autor: misiaczek88on »

No z tą geometrią może być różnie bo auto miało wymieniane poszycie dachu. Tylko dla czego od strony kierowcy działa normalnie a od pasażera już nie. Ile może kosztować ustawienie zamka u mechanika czy blacharza?
ODPOWIEDZ