LCD jak zabudować w Punto I

pozostałe tematy nie związane z istniejącymi działami.

Moderatorzy: KYS, ZibiUT

misiaczek88on
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:41 am
Miejscowość: Poznan

LCD jak zabudować w Punto I

Post autor: misiaczek88on »

Witam parę dni temu zakupiłem wyświetlacz LCD do kropka znalazłem już miejsce na jego montaż jednak niestety nie mam pomysłu jak to zrobić że by było estetyczni każdy wie jak wygląda deska rozdzielcza w Punto I szukałem w google i nic nie znalazłem.Miejsce które chce zabudować to mała półeczka między poduszką pasażera a licznikiem( centralnie nad konsolą środkową kratek nawiewów. LCD ma dość spore wymiary 25 dł 17wys. Prosił bym o jakieś foty i porady jak można się za to zabrać.
adrian055
Spamer :P
Posty: 504
Rejestracja: czw maja 14, 2009 9:17 am
Miejscowość: Gorlice
Auto: Punto GT

Re: LCD jak zabudować w Punto I

Post autor: adrian055 »

ja mam radio 2 dinowe zabudowane w miejsce kratek nawiewu centralnego:)
misiaczek88on
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:41 am
Miejscowość: Poznan

Re: LCD jak zabudować w Punto I

Post autor: misiaczek88on »

widziałem i nawet nawet ale ja nie chce rezygnować z tych nawiewów.Chcę zabudować miejsce ponad tymi centralnymi nawiewami tam gdzie jest ta mała półeczka. Nigdzie nie mogę znaleźć takiej zabudowy tz nie chodzi mi o gotową tylko o pomysł wystarczy foto
adrian055
Spamer :P
Posty: 504
Rejestracja: czw maja 14, 2009 9:17 am
Miejscowość: Gorlice
Auto: Punto GT

Re: LCD jak zabudować w Punto I

Post autor: adrian055 »

aha to szukaj dalej:D to co mialem zabudowane ot bylo 1 din teraz jest tam panel 2 din
misiaczek88on
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:41 am
Miejscowość: Poznan

Re: LCD jak zabudować w Punto I

Post autor: misiaczek88on »

Fajnie to nawet wygląda tylko że ja nie chce rezygnować z niczego tylko dokładać kolejne wyposażenie.Wszędzie jest zabudowa tego panelu jak u ciebie a u mnie to nie podeszło by nawet bo LCD ma długość 25 cm
ODPOWIEDZ