"niski" lewarek

pozostałe tematy nie związane z istniejącymi działami.

Moderatorzy: KYS, ZibiUT

Awatar użytkownika
ed hunter
Obserwator
Posty: 19
Rejestracja: pt lip 04, 2008 12:10 pm
Auto: Uno 1.3T
Lokalizacja: Kuczek/ k. Ciechocinka

"niski" lewarek

Post autor: ed hunter »

szukam jakiegos "niskiego" lewrka do awaryjnego podniesienia pgt ( mojego kupilem juz z obnizonym zawiasem o jakiej 30-40 mm) w przypadku zlapania kapcia, seryjny jest lipny, progi sie niszcza od niego, przymierzam sie do trapeza od bmw x3/x5, wydaje sie niski i ma dlugie pokretlo, ale jeszcze zapytam bo moze ktos ma jakies lepsza propozycje?
Awatar użytkownika
ZibiUT
"FireStarter"
Posty: 2098
Rejestracja: czw gru 02, 2004 3:49 pm
Miejscowość: Kampinos
Auto: Uno 1.3T
Kontakt:

Re: "niski" lewarek

Post autor: ZibiUT »

Żaba zwykła lub niskoprofilowa.
http://www.zibisoft.pl - Hamownia podwoziowa - Ożarów Mazowiecki
Awatar użytkownika
ed hunter
Obserwator
Posty: 19
Rejestracja: pt lip 04, 2008 12:10 pm
Auto: Uno 1.3T
Lokalizacja: Kuczek/ k. Ciechocinka

Re: "niski" lewarek

Post autor: ed hunter »

zaba troche waży :D a trzeba zchodzic z masy, na podnosnik dwukolumnowy jak wjezdzam to przodem na najazdy bo inaczej nie ma opcji
Eagle
Aktywny użytkownik
Posty: 184
Rejestracja: śr mar 15, 2006 1:48 am
Miejscowość: Gdansk
Lokalizacja: Gdańsk

Re: "niski" lewarek

Post autor: Eagle »

ed hunter pisze:zaba troche waży :D a trzeba zchodzic z masy, na podnosnik dwukolumnowy jak wjezdzam to przodem na najazdy bo inaczej nie ma opcji


ja tam jeżdżę z dojazdówką w sprayu i nie mam ze sobą ani lewarka ani zapasu i to jest oszczędność na masie :) jak do tej pory mój zestaw naprawczy wystarczał a latam tak już kilka lat
Punto GT 2.0 8VT
Lui
Spamer :P
Posty: 1445
Rejestracja: pn maja 09, 2005 1:46 pm
Auto: Uno 1.3T
Lokalizacja: opole
Kontakt:

Re: "niski" lewarek

Post autor: Lui »

Jak to się sprawdza w praktyce? Ile można na tym przejechać, czy tylko najbliższy wulkanizator i opona do łatania? Nie mam nawet miejsca na koło zapasowe i może też bym coś takiego sobie sprawił :roll:
Fiat Grande Uno
www.uno-racing.prv.pl
Eagle
Aktywny użytkownik
Posty: 184
Rejestracja: śr mar 15, 2006 1:48 am
Miejscowość: Gdansk
Lokalizacja: Gdańsk

Re: "niski" lewarek

Post autor: Eagle »

Lui pisze:Jak to się sprawdza w praktyce? Ile można na tym przejechać, czy tylko najbliższy wulkanizator i opona do łatania? Nie mam nawet miejsca na koło zapasowe i może też bym coś takiego sobie sprawił :roll:


ja jestem mega zadowolony naprawiam opone i najczesciej zapominam dopiero przy zmianie na letnie badz zimowe sobie przypominam, niby podaja zeby nie przekraczac 45km/h czy cos ja tam latalem nawet po 200 i duze przebiegi i nic sie nie dzialo
jedyna wada to ze przecietej opony nie naprawi
Punto GT 2.0 8VT
Awatar użytkownika
kwiatek.pl
Spamer :P
Posty: 676
Rejestracja: wt mar 10, 2009 1:19 pm
Miejscowość: RADOM
Auto: Uno 1.4T

Re: "niski" lewarek

Post autor: kwiatek.pl »

jak chcesz to wrzuce ci skana z ostatniego auto swiata poradnik,byl jakis test...
ODPOWIEDZ