Uno Turbo Mk1 wnętrze MK2 Turbo

pozostałe tematy nie związane z istniejącymi działami.

Moderatorzy: KYS, ZibiUT

Awatar użytkownika
Abarth
Spamer :P
Posty: 649
Rejestracja: ndz wrz 21, 2008 6:23 pm
Miejscowość: Zawiercie
Auto: Uno 1.3T

Uno Turbo Mk1 wnętrze MK2 Turbo

Post autor: Abarth »

Witam Wszystkich od dawna nosiłem się z zamiarem "przekładki" kompletnego wnętrza do mojego mk1 na wnętrze od UT mk2... wymagało to usunięcia starych zaczepów deski rozdzielczej która pierwotnie "trzyma" deskę rozdzielczą mk1 i przespawaniu zaczepów od mk2... moje pytanie brzmi czy wasze deski rozdzielcze idealnie przylegają od strony szyby?? może macie jakieś fotki od wnętrza i od strony maski dołu szyby jak deska przylega do uszczelki... może tak ma być i uszczelka niweluje tą przerwę ale wolałbym się upewnić póki auto nie zostało jeszcze pomalowane. Z góry dziękuje :D
...::: Italian Pocket Rocket Fiat Uno Turbo MK1 Project
New Episode 500+ In progress
STAGE II 258Km & 311Nm
https://www.facebook.com/ItalianPocketRocket

Obrazek
lukasz1t
Aktywny użytkownik
Posty: 269
Rejestracja: pt lut 08, 2008 3:52 pm
Miejscowość: Białystok
Auto: Inne

Post autor: lukasz1t »

Nie wiem czy to w tym wypadku będzie miało jakieś znaczenie, ale przednia szyba w Mk2 jest odrobinę mniejsza niż ta z Mk1.

Natomiast cała ta konsola z przodu pod szybą przylega właśnie do tej uszczelki, w taki sposób, że ta uszczelka jest jakby nieco powyżej tego plastiku. Zdjęcia akurat nie mam, ale ten plastik powinien przylegać "idealnie" do uszczelki (bo ta "idealność" zależy od stanu tych plastików...) ;)
Awatar użytkownika
Abarth
Spamer :P
Posty: 649
Rejestracja: ndz wrz 21, 2008 6:23 pm
Miejscowość: Zawiercie
Auto: Uno 1.3T

Post autor: Abarth »

O dzięki za info ;) właśnie zastanawiałem się na tym jak powinno być bo trochę pieje deska od góry :roll: wrzucę na dniach fotki jak to u mnie wygląda po przespawaniu zaczepów... pewnie będzie trzeba jeszcze poprawić zaczepy ale wszystko jest do zrobienia ;P ale muszę się upewnić jak to powinno pierwotnie wyglądać w MK2 dlatego będę wdzięczny za pomoc :)
...::: Italian Pocket Rocket Fiat Uno Turbo MK1 Project
New Episode 500+ In progress
STAGE II 258Km & 311Nm
https://www.facebook.com/ItalianPocketRocket

Obrazek
lukasz1t
Aktywny użytkownik
Posty: 269
Rejestracja: pt lut 08, 2008 3:52 pm
Miejscowość: Białystok
Auto: Inne

Post autor: lukasz1t »

W sumie ja mam Mk1 i to wygląda właśnie tak jak opisałem. Ja się spejalnie nie przyglądałem jak wygląda to w Mk2, ale podejrzewam że podobnie... ;)
Awatar użytkownika
Abarth
Spamer :P
Posty: 649
Rejestracja: ndz wrz 21, 2008 6:23 pm
Miejscowość: Zawiercie
Auto: Uno 1.3T

Post autor: Abarth »

Ja też mam MK1 ale chciałem trochę "ulepszyć" wizualnie project i wrzucić deskę i wnętrze mk2 jak wiadomo zawiasy mocujące deskę są inne co komplikuje nieco sprawę dlatego przespawane zostały od mk2 kwestia dopasowania teraz deski i ewentualnych poprawek ale myślę że poradzimy sobie z tym problemem;)
...::: Italian Pocket Rocket Fiat Uno Turbo MK1 Project
New Episode 500+ In progress
STAGE II 258Km & 311Nm
https://www.facebook.com/ItalianPocketRocket

Obrazek
ODPOWIEDZ