Problem z elektryką drzwi

układ elektryczny, układ wtryskowy i zapłonowy, SMT6, ECUMASTER, itp.

Moderatorzy: KYS, ZibiUT

misiaczek88on
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:41 am
Miejscowość: Poznan

Problem z elektryką drzwi

Post autor: misiaczek88on »

Witam mam pewien problem który zauważyłem wczoraj jadąc do dziewczyny a mianowicie jak chciałem opuścić szybę od strony pasażera z miejsca kierowcy to szyba nie zareagowała od razu dopiero po dłuższym naciśnięciu po tej sytuacji potem się to już nie powtórzyło. Dzisiaj zauważyłem inny objaw tj guzik działa jak należy od strony pasażera no ale jak np wciskam od strony kierowcy guzik od prawej szyby że by ją zamknąć to gaśnie podświetlanie guzika od strony pasażera a jak opuszczam to świeci normalnie co może być tego przyczyną?
Awatar użytkownika
BARTEKcoupe
Spamer :P
Posty: 793
Rejestracja: pn lis 03, 2008 7:32 pm
Miejscowość: Skarżysko Kamienna
Auto: Inne

Re: Problem z elektryką drzwi

Post autor: BARTEKcoupe »

wymienić trzeba przyciski od strony kierowcy. Pasują z każdego punto mk1
Punto GT >1.4 >> 1.4 k14 >>> 1.4 GT20s >>>> 2.0 16vt >>>>> 1.6 GT20s>>>>>>Coupe 20vt
.....psss......pssss.....pssssss :)
Arson
Użytkownik
Posty: 50
Rejestracja: sob mar 20, 2010 4:12 pm
Miejscowość: Wroclaw_Wielun
Lokalizacja: Wrocław-Wieluń

Re: Problem z elektryką drzwi

Post autor: Arson »

misiaczek88on pisze:Witam mam pewien problem który zauważyłem wczoraj jadąc do dziewczyny a mianowicie jak chciałem opuścić szybę od strony pasażera z miejsca kierowcy to szyba nie zareagowała od razu dopiero po dłuższym naciśnięciu po tej sytuacji potem się to już nie powtórzyło. Dzisiaj zauważyłem inny objaw tj guzik działa jak należy od strony pasażera no ale jak np wciskam od strony kierowcy guzik od prawej szyby że by ją zamknąć to gaśnie podświetlanie guzika od strony pasażera a jak opuszczam to świeci normalnie co może być tego przyczyną?
Przycisk uszkodzony, na 99% się wypalił i dlatego się tak dzieje.
misiaczek88on
Użytkownik
Posty: 62
Rejestracja: pt maja 14, 2010 12:41 am
Miejscowość: Poznan

Re: Problem z elektryką drzwi

Post autor: misiaczek88on »

Patrzyłem i po zmianie guzików to samo zauważyłem że nawet oświetlenie w kabinie na chwilę lekko przygasa. Czy może mieć na to wpływ zmiana radia albo dołożenie zapalniczki w bagażniku ale ciągniętej od kabli od zapalniczki w tunelu środkowym
ODPOWIEDZ