Powiedzcie mi tu, kto z was ...

Tu znajdują się wątki nie dotyczące UNO TURBO lub nie mające żadnego sensu bycia w innych działach.

Moderatorzy: KYS, ZibiUT

rosssssa
Zaawansowany użytkownik
Posty: 446
Rejestracja: pn lut 27, 2006 11:40 am
Auto: Uno 1.3T
Lokalizacja: Mysiadłowo

Re: Powiedzcie mi tu, kto z was ...

Post autor: rosssssa »

Nie trafiłeś :hahaha:

mam z tego całe mnóstwo korzyści ;) znaczy się moge poznać troszkę osób :p

Tak na poważne to korzyści mam takie że z tego korzystam,
a potem działa to tak, że z każdej zaproszonej osoby bezpośrednio czytaj ja sam mam 0,5% dużo nie :hahaha:

Ale jak to komuś przeszkadza to nic z tym nie zrobię.

DeviL a żeby mieć z tego jakieś tam dodatkowe korzyści wystarczy zaprosić 4 osoby, ale to akurat nie problem ;)
Resztę można zapraszać przez zaproszonych już znajomych, żeby i oni coś z tego mieli ;)

Ale wiem, zarabiam ja bo byłem pierwszy.
No ale chciałbym zauważyć, że ...
Grzegorz Tereba - Fotografia motoryzacyjna
Fotografia motoryzacyjna, reklamowa, portretowa, okolicznościowa
Awatar użytkownika
DeviL
Punto2 killer
Posty: 1332
Rejestracja: śr maja 10, 2006 1:58 pm
Miejscowość: Kraków
Auto: Inne

Re: Powiedzcie mi tu, kto z was ...

Post autor: DeviL »

No ale tam trzeba jakis bon za 300ejro kupic , kto za tyle kupuje do domu jedzenie by dostac te 1% zwrotu ? :niewiem:
Takie programy zawsze robione sa dla tego kto to wymyslil a nie dla "pionkow" , ktorzy sie na to nabieraja ;) Prosta metodologia zlapania kogos z 90% durnych PL :jump2:
Potrzebujesz części do swojego włocha wal z vin-em na priv-a ;)
rosssssa
Zaawansowany użytkownik
Posty: 446
Rejestracja: pn lut 27, 2006 11:40 am
Auto: Uno 1.3T
Lokalizacja: Mysiadłowo

Re: Powiedzcie mi tu, kto z was ...

Post autor: rosssssa »

A ile razy pisałem że to nie jest 1%
A dwa powiedz mi robisz zakupy gdzieś tam masz opcje wyboru mieć, a nie mieć co wybierasz??

No i trzy zbierasz punkty gdziekolwiek??

Akbo płacisz kartą płatniczą/kredytową ??
Grzegorz Tereba - Fotografia motoryzacyjna
Fotografia motoryzacyjna, reklamowa, portretowa, okolicznościowa
Awatar użytkownika
DeviL
Punto2 killer
Posty: 1332
Rejestracja: śr maja 10, 2006 1:58 pm
Miejscowość: Kraków
Auto: Inne

Re: Powiedzcie mi tu, kto z was ...

Post autor: DeviL »

Odpowiedz na powyzsze brzmi NIE , nie lubie byc uwiazany , zlikwidowalem karte zeby nie musiec robic X (x-liczba tranzakcji) per miech itp ;) Chociaz mam w rodzinie takich co jada 30km by zatankowac 5gr taniej na litrze by dostac jakies pkt , ktore i tak gowno daja bo trza zatankowac z 1000L by dostac batona czy jakies radyjko za 10zl :hahaha:
Natomiast co robie to mam pare sklepow obczajonych ,w ktorych wiem co jest najtaniej i kupuje tam dane towary jesli mam po drodze . Polecam np superfarm czy jak to sie zwie , teraz sa mega promocje na kosmetyki nawet 70% ;) itd.
A wiekszosc kart wlasnie blokuje nam wolna wole , i zmusza do kupowania w danym/danych sklepach...

PS: towary w promocjach czesto nie podlegaja upustom kartowym(bonowym) ;)
Potrzebujesz części do swojego włocha wal z vin-em na priv-a ;)
rosssssa
Zaawansowany użytkownik
Posty: 446
Rejestracja: pn lut 27, 2006 11:40 am
Auto: Uno 1.3T
Lokalizacja: Mysiadłowo

Re: Powiedzcie mi tu, kto z was ...

Post autor: rosssssa »

DeviL pisze:Odpowiedz na powyzsze brzmi NIE , nie lubie byc uwiazany , zlikwidowalem karte zeby nie musiec robic X (x-liczba tranzakcji) per miech itp ;) Chociaz mam w rodzinie takich co jada 30km by zatankowac 5gr taniej na litrze by dostac jakies pkt , ktore i tak gowno daja bo trza zatankowac z 1000L by dostac batona czy jakies radyjko za 10zl :hahaha:
Natomiast co robie to mam pare sklepow obczajonych ,w ktorych wiem co jest najtaniej i kupuje tam dane towary jesli mam po drodze . Polecam np superfarm czy jak to sie zwie , teraz sa mega promocje na kosmetyki nawet 70% ;) itd.
A wiekszosc kart wlasnie blokuje nam wolna wole , i zmusza do kupowania w danym/danych sklepach...

PS: towary w promocjach czesto nie podlegaja upustom kartowym(bonowym) ;)
Primo, a jakby jeden z tych sklepów należał do Lyonessa to korzystał byś czy nie??
duo nie odpowiedziałeś na pytanie czy płacisz kartą, czy gotówką wyciągniętą z bankmatu??

A co do PS w tym systemie nikt na to nie patrzy *promocje łączą się w tym przypadku
Grzegorz Tereba - Fotografia motoryzacyjna
Fotografia motoryzacyjna, reklamowa, portretowa, okolicznościowa
Awatar użytkownika
DeviL
Punto2 killer
Posty: 1332
Rejestracja: śr maja 10, 2006 1:58 pm
Miejscowość: Kraków
Auto: Inne

Re: Powiedzcie mi tu, kto z was ...

Post autor: DeviL »

Jakby bylo to i tak bym nie skorzystal bo i po co . Nie chce sie bawic w jakies wiazadla , zbieracze info itp. , za stary i za glupi jestem na takie "nowinki" i jak mowie kolega cos podobnego pokazywal z 2 lata temu i jakos nikt madrzejszy ode mnie nie skorzystal z nim na czele ;)
Ale nie bronie Ci przedstawiania zalet , zrob oferte z 10 pkt dlaczego sie to oplaca , oraz co potencjalny klient zyskuje wydajac 1000zl na miesiac . Bedzie kosztorys beda pewnie chetni jak zobacza czy im sie to oplaci.
Jakbym sie lubial bawic to bym poszedl w slady kolesia co ma 50 kart na kazdej 50tys limitu kredytowego bezplatnego do 7 dni , bierze pozyczke wklada na % (kolko zamkniete) i z kazdej 7 dniowej lokaty splaca poprzednia karte tak by nie placic kredytu a miec % bez podatku belki = ~8tys na miech zysku z nieswoich pieniedzy :jump2: (przyp. artykul byl w gazecie wyborczej pare tygodni temu...) <-- niby proste ,ale trzeba miec wiedze jak banki funkcjonuja i jak zakrecic przez 2-3 lata bankami by takie karty dostac ,ale to juz inny temat OFF TOPIC :wpysk:
Potrzebujesz części do swojego włocha wal z vin-em na priv-a ;)
rosssssa
Zaawansowany użytkownik
Posty: 446
Rejestracja: pn lut 27, 2006 11:40 am
Auto: Uno 1.3T
Lokalizacja: Mysiadłowo

Re: Powiedzcie mi tu, kto z was ...

Post autor: rosssssa »

DeviL pisze:Ale nie bronie Ci przedstawiania zalet , zrob oferte z 10 pkt dlaczego sie to oplaca , oraz co potencjalny klient zyskuje wydajac 1000zl na miesiac . Bedzie kosztorys beda pewnie chetni jak zobacza czy im sie to oplaci.
pkt 1. Przede wszystkim dostajemy zwrot kasy, a nie jakieś tam punkty.

pkt 2. W ramach partnerów handlowych można kupić prawie wszystko, więc mamy jedną kartę na wszystkie usługi i zakupy (dom, samochód nowy i używany, wycieczka i inne)

pkt 3. Przy systematycznym robieniu zakupów mamy większe korzyści.

pkt 4. System działa w obydwu kierunkach, my robiąc zakupy "pomagamy" innym, a Oni nam (czyt. ludzie w systemie)

Co do 1000zł to ciężko przeliczyć mi to na konkretne korzyści. To polega na tym co robimy wszyscy więc robieniu zakupów.
Można napisać że za systematyczność, ma się większe korzyści, ale to głupio brzmi.

pkt 5. Jeszcze wieksze korzyści się ma jak 4 osoby zobaczą że to ma ręce i nogi i też zaczną z tego korzystać ;) (ale nie ma obowiązku nikogo namawiać!)

pkt 6. Można powiedzieć, że ja nie mam gdzie z tego korzystać!!! Ale zaleta tego jest taka, że do tego programu mogą przystępować sklepiki osiedlowe wiejsckie itp. tylko muszą się o tym dowiedzieć.

pkt7. upusty są zazwyczaj większe niż 1%. Ten 1% to jest kasa która wraca do nas od razu na konto bankowe. reszta kasy wraca do systemu (tj. np. 19% Vistula, 5% albo 6% alma i carfur itd.) ta kasa jest wypłacana tak jakby później. Dlatego robienie zakupów "systematycznie" przez lyonessa się po prostu bardziej opłaca.

pkt 8. No i skąd ta dodatkowa kasa, to właśnie wyjaśniłem w punkcie wyżej. Sklep daje większy upust niż tylko te 1%, reszta wraca do systemu, więc my nic nie dokładamy do systemu ;)
żeby było jasne my w sklepie płacimy 100%
Grzegorz Tereba - Fotografia motoryzacyjna
Fotografia motoryzacyjna, reklamowa, portretowa, okolicznościowa
Awatar użytkownika
DeviL
Punto2 killer
Posty: 1332
Rejestracja: śr maja 10, 2006 1:58 pm
Miejscowość: Kraków
Auto: Inne

Re: Powiedzcie mi tu, kto z was ...

Post autor: DeviL »

Widzisz wyjasniles to co mniej wiecej ja pisalem ;) Jest system jak groupon , czyli wiecej klientow = wiekszy upust. Wg 7 pkt. jawnie widac ,ze mrowki(my wszyscy klienci) pracujemy na korzysc firmy lyones , bo oni tymi X procentami obracaja sobie w czasie jak my "zuzywamy" jakis tam bon ,w ktorego inwestujemy kase (zamiast miec na koncie zbierajac jakis tam % na nas).
A o czyms takim juz wczesniej pisalem , jak koles majac 50 kart kredytowych zarabia nie majac nic wlasnej kasy , tak samo wlasnie lyones zarabia inwestujac zapewne ten % , ktory maja na koncie przez okreslony czas.
Coz jak ktos chce dac komus zarobic , to wejdzie w ten uklad samemu cos na tym zyskujac , jednakze ja jestem zdania ,ze nie bede nabijac kapsy jakiemus spryciarzowi co sobie to tak zgrabnie wymyslil = nie bede mrowka (gorszych slow nie uzyje by nie byc posadzonym o rasizm) i wybiore jednak droge targowania sie .
Niedawno byl artykul jak koles kupil nowego fiata bravo z 19% upustem (fakt nie kazda marka tyle daje) i opisal jak to zrobic ,i ze wiekszosc dilerow jak sie ich pocisnie to moze tak zejsc z cena. Watpie by lyones zalatwil podobny upust bez jakis wplat 100% kasy i czekania potem paru miechow na zwrot czegokolwiek :wpysk:
Tak samo jest z nieruchomosciami i wszystkim , jesli rozmawiamy z osoba "decyzyjna" , mozna miec taniej bez zadnych kart loyalnosciowych :niewiem:
Potrzebujesz części do swojego włocha wal z vin-em na priv-a ;)
rosssssa
Zaawansowany użytkownik
Posty: 446
Rejestracja: pn lut 27, 2006 11:40 am
Auto: Uno 1.3T
Lokalizacja: Mysiadłowo

Re: Powiedzcie mi tu, kto z was ...

Post autor: rosssssa »

nie każdy ma takie gadane jak Ty.
A zdziwiłbyś się ;) bo czasami pokazując tą kartę mamy upust na wstępie od ogólnej ceny ;)
Grzegorz Tereba - Fotografia motoryzacyjna
Fotografia motoryzacyjna, reklamowa, portretowa, okolicznościowa
Awatar użytkownika
DeviL
Punto2 killer
Posty: 1332
Rejestracja: śr maja 10, 2006 1:58 pm
Miejscowość: Kraków
Auto: Inne

Re: Powiedzcie mi tu, kto z was ...

Post autor: DeviL »

rosssssa pisze:nie każdy ma takie gadane jak Ty.
A zdziwiłbyś się ;) bo czasami pokazując tą kartę mamy upust na wstępie od ogólnej ceny ;)
Zgadza sie , wiele osob wstydzi sie zapytac o znizke czy w ogole negocjowac . Wiekszosc mysli ,ze to nie przystoi , i w niektorych sklepach rzeczywiscie sie nie pogada , gdyz z paziem pracujacym w sieciowce nic nie ugramy. Ale tam sa innego rodzaju promocje typu 20% wg fejsa , czy tez wyprzedaze 50-70% przed nowa kolekcja ;)
Faktem jest ,ze obydwaj przedstawilismy jak mozna kupowac taniej ,a forumowicze moga wysnuc odpowiednie wnioski czy skorzystac z Twojej oferty czy tez probowac samemu :yay:
Potrzebujesz części do swojego włocha wal z vin-em na priv-a ;)
ODPOWIEDZ