Problem z uno 1.3 turbo

Tu znajdują się wątki nie dotyczące UNO TURBO lub nie mające żadnego sensu bycia w innych działach.

Moderatorzy: KYS, ZibiUT

ODPOWIEDZ
bugs20
Obserwator
Posty: 4
Rejestracja: wt lis 02, 2010 4:02 pm
Miejscowość: Rudna Mała
Auto: Uno 1.3T

Problem z uno 1.3 turbo

Post autor: bugs20 »

Witam poszukuje kogos z okolic rzeszowa kto posiada uno 1.3 turbo poniewaz mam proble prawdopodobnie padł mi przepływomierz ale nie jestem pewiem i chciałbym to sprawdzic czyli podpiac z innego uno na chwile zeby sprawdzic czy to to .


kontakt na pw lub tel: 695 11 20 49

z góry dzieki za pomoc.:)
Awatar użytkownika
kwiatek.pl
Spamer :P
Posty: 676
Rejestracja: wt mar 10, 2009 1:19 pm
Miejscowość: RADOM
Auto: Uno 1.4T

Re: Problem z uno 1.3 turbo

Post autor: kwiatek.pl »

napisz jakie objawy,co sie dzieje,itd.
uniak 1.4T
Spamer :P
Posty: 522
Rejestracja: pt cze 12, 2009 11:04 am
Miejscowość: Mysłowice
Auto: Punto GT

Re: Problem z uno 1.3 turbo

Post autor: uniak 1.4T »

na tym forum był gościu z jasła o ile dobrze pamiętam, z tym że kupe czasu go tu nie widziałem, nick pietro
poza tym w samym rzeszowie jeest gosciu, jak sie nie myle artur, co siedzi w fc wiec moze bedzie w stanie Ci jakos pomóc, poszukaj go tu bo kiedys cos wystawiał w dziale sprzedam a jak nie to na forum fckp.pl
bugs20
Obserwator
Posty: 4
Rejestracja: wt lis 02, 2010 4:02 pm
Miejscowość: Rudna Mała
Auto: Uno 1.3T

Re: Problem z uno 1.3 turbo

Post autor: bugs20 »

Jak odpalał to pochodził chwilke na wolnych obrotach i gasł a jak mu gazu dodałes troche to go dusiło i gasł a jak mu do spodu wcisłem to go dusiło jak by go zalewalo i tak jakby strzelał z dolotu i paliwem strasznie smierdziało.

a teraz to juz nawet nie odpala.

jutro ma przyjechac gosc z mielca ma takie uno 1.3turbo tylko tego starszego ale przepływka taka sama to sprawdze .

a moze to byc cos innego????


pozdrawiam na czasie pochwale sie na forum jak furka wyglada:)


Niestety okazało sie ze przepływke ten gosc ma inna ale sprawdziłem i nic dalej nie odpala:(

koledzy pomóżcie.

moja ma nr:0 280 200 051 a goscia miała : 0 280 200 046 jest w tym jakas duza różnica????
Awatar użytkownika
triskalion
Aktywny użytkownik
Posty: 174
Rejestracja: śr sty 27, 2010 8:48 am
Miejscowość: Warszawa/Chorzów
Auto: Uno 1.3T

Re: Problem z uno 1.3 turbo

Post autor: triskalion »

Odepnij wtyczkę pd przepływki i zakręć silnikiem, jak na chwilę załapie i zdechnie to znaczy że przepływka kaput
Uno 1.3 Burbo
bugs20
Obserwator
Posty: 4
Rejestracja: wt lis 02, 2010 4:02 pm
Miejscowość: Rudna Mała
Auto: Uno 1.3T

Re: Problem z uno 1.3 turbo

Post autor: bugs20 »

No i tak sie dzieje:( ale przepływomierz juz jest w drodze do mnie zmienie i zobaczymy:D

:yay:
bugs20
Obserwator
Posty: 4
Rejestracja: wt lis 02, 2010 4:02 pm
Miejscowość: Rudna Mała
Auto: Uno 1.3T

Re: Problem z uno 1.3 turbo

Post autor: bugs20 »

Przepływomierz załozony odpala lecz trzeba go trzymac tak na 2tys obrotów bo kopci na niebiesko bodajze i smierdzi paliwem . poprostu go zalewa bo po chili gasnie i jak wyciagne swiece to sa zalane;/;/


koledzy pomocy co to moze byc ????

czekam na jakies informacje.

pozdrawiam
Pawlak
Aktywny użytkownik
Posty: 165
Rejestracja: sob lis 17, 2007 1:07 pm
Miejscowość: Tychy
Auto: Inne

Re: Problem z uno 1.3 turbo

Post autor: Pawlak »

Miałem podobne objawy z obrotami po zdjęciu przepływki myślałem ze padł czujnik temperatury wody a okazało się ze była walnięta kostka co wchodzi do niego.Nie wiem zobacz styki w przepływce możne zaśniedziałe
ODPOWIEDZ