kolega Vision, zdecydowanie nie polecam zakupów u tej osoby

Dyskusje "o wszystkim" i "o niczym" ;-)

Moderatorzy: KYS, ZibiUT

Awatar użytkownika
chemmist
Zaawansowany użytkownik
Posty: 319
Rejestracja: wt sie 02, 2005 12:02 pm
Auto: Uno 1.3T
Lokalizacja: Piaseczno

kolega Vision, zdecydowanie nie polecam zakupów u tej osoby

Post autor: chemmist »

Zdecydowałem się napisać ten post bo tego już trochę za wiele. Jak wiemy rozbił swoje auto i sprzedawał na graty, zamówiłem kompletny magiel ze wspomaganiem, przewody wspomagania ze zbiorniczkiem, alternator kompletny (zaznaczałem mu wielokrotnie że z mocowaniem) oraz przełącznik zespolony pod kierownicę. Cena za całość miała wynieść 400zł. W umówionym terminie graty przywiózł mi osobiście. Pierwsze co zauważyłem na miejscu to trochę mokry magiel, Vision stwierdził że wszystko jest z nim na bank ok, w sumie pomyślałem że może do folii wyciekła reszta płynu z przewodów, zbiorniczka itp. Od razu zauważyłem też że do alternatora nie ma mocowania o które wielokrotnie prosiłem, nawet zdjęcia wysyłałem z zaznaczonym elementem, stwierdził że jak wróci do domu to mi dośle pocztą. Za całość zapłaciłem tak jak się umawialiśmy. Od razu zawiozłem graty do mechanika gdzie stoi moje auto, ten od razu stwierdził że magiel jest niesprawny, dobrze, ok, początkowo to olałem, mówi się trudno, mimo że już czułem się zrobiony w balona. Poza tym oczywiście pomimo kolejnych kontaktów mocowanie alternatora nie zostało mi przysłane, gość przepadł, a ostatnio kiedy mechanik w końcu wziął się za montaż tych gratów okazało się że alternator to trup w ogóle nie działający. Miarka się przebrała, dlatego tez zdecydowałem się to wszystko upublicznić.
Przy okazji pytanie, może ktoś zna tego osobnika lub wie gdzie mieszka, chodzi mi po głowie złożenie mu wizyty.
F.I.A.T. : Fabbrica Italiana Automobili Turbocompresse
Awatar użytkownika
Grzegorz1987
Użytkownik
Posty: 116
Rejestracja: wt lis 06, 2007 11:18 am
Miejscowość: Dobiesz (Piaseczno)
Auto: Inne

Re: kolega Vision, zdecydowanie nie polecam zakupów u tej osoby

Post autor: Grzegorz1987 »

Niepoważny jest Vision a przyokazji sobie siary narobił...
SPRZEDAM Toyota Corolla 2.0D4D 2005r.
simon1989
Spamer :P
Posty: 604
Rejestracja: sob maja 23, 2009 1:54 am
Auto: Uno 1.3T
Lokalizacja: Puławy

Re: kolega Vision, zdecydowanie nie polecam zakupów u tej osoby

Post autor: simon1989 »

Znam kogos kto go zna. To jest typowy Hondziasz.
Awatar użytkownika
DeviL
Punto2 killer
Posty: 1332
Rejestracja: śr maja 10, 2006 1:58 pm
Miejscowość: Kraków
Auto: Inne

Re: kolega Vision, zdecydowanie nie polecam zakupów u tej osoby

Post autor: DeviL »

simon1989 pisze:Znam kogos kto go zna. To jest typowy Hondziasz.


Niech to mrowczan zobaczy to bedzie polewac :wpysk:
Potrzebujesz części do swojego włocha wal z vin-em na priv-a ;)
Awatar użytkownika
wolks
Użytkownik
Posty: 76
Rejestracja: sob lut 06, 2010 10:52 pm
Miejscowość: szcz-
Auto: Punto GT
Lokalizacja: stargard

Re: kolega Vision, zdecydowanie nie polecam zakupów u tej osoby

Post autor: wolks »

hehe mnie tez ten osobnik wydymał z czujnikami abs iprzepływka wysłał 2 a zamawiałem 3 zapaciłem za wszystkie miał kase oddac nieoddał za ten czujnik i jeden czujnik był zmasakrowany zwykłym miernikiem sprawdziem ze niesprawny ech mogł sam sprawdzic na przejscie ale po co lepiej kogos zrobic w ch... heh a co do przepływki kupiem nastepna i dopiero autem ruszyłem...gdzies mam jeg dane w koncu robiłem mu przelew jak co mozna sie spyknac i go odwiedzic ja moge dla zasady bo podroz mnie wiecej wyniesie :wpysk:
pavell
Użytkownik
Posty: 25
Rejestracja: pn mar 02, 2009 8:27 pm

Re: kolega Vision, zdecydowanie nie polecam zakupów u tej osoby

Post autor: pavell »

ja kupilem od niego turbine t25 pierwsze odpalenie i olej z tlumika poszedl hehehe po regeneracji ze starych czesci zostala tylko muszla kompresora cala reszte trzebabylo wymienic pozatym wtryski ktore od niego bralem byly sprawne jednego nie moge tylko przebolec ze kupilem to wszystko od hondziarza
Bo to jest mój kot i bede go *mam ograniczony zasób słów-muszę używać wulgaryzmów* kiedy bede chcial........
ODPOWIEDZ