Rozmyślanie nad GieTekiem

Dyskusje "o wszystkim" i "o niczym" ;-)

Moderatorzy: KYS, ZibiUT

Adaamek
Obserwator
Posty: 5
Rejestracja: czw mar 29, 2012 9:56 pm
Miejscowość: Sulejówek
Auto: Inne

Rozmyślanie nad GieTekiem

Post autor: Adaamek »

Witam wszystkich jestem tu nowy więc się przedstawię, jestem Adam i myślę nad spełnieniem marzenia i kupić chcę GieTeka :D
Obecnie mam Punto 1.1 i trochę mu brakuję jednak tej mocy (a szczególnie na kółkach 15) :twisted:
Obecnie jest na alledrogo cuś takiego http://otomoto.pl/fiat-punto-gt-turbo-C23097246.html" target="_blank zna może ktoś te GT? Aa i komentarze typu GT poniżej 8k są zbędne bo wiem że nie kupie auta z salonu i wiem że GT to skarbonka bez dna, ale chce kupić coś w miarę dobrego i żeby oddawało mi przyjemność z jazdy :D
Szefo444
Aktywny użytkownik
Posty: 237
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 2:22 pm

Re: Rozmyślanie nad GieTekiem

Post autor: Szefo444 »

Kolego ten GT. Jest nie za bardzo. Długo stoi na allegro i na pewno przód tego auta był bity. Jest krzywo spasowany, nieoryginalne lampy i brak halogenów. Odezwij się do BartkaCoupe on ma do sprzedania swoje bardzo doinwestowane, bez raczej bez wkładu finansowego i dłubniete. Pewnie jak się dobrze potargujesz to za 10tys Ci odda i masz gotowe auto do jazdy.
Pozdrawiam
Punto 1.4 GT
Warszawa (Bemowo) 21.04.2013 sss 1/4 mili Czas 14.162 ET
Ełk 11.08.2013 sss 1/4 mili Czas 13.809 ET
Biała Podlaska 31.05.2014 VII Zlot CKPL 1/4 mili Czas 13.577 ET
Punto GT 1.8 Turbo
02.10.2016 King Of Poland 1/4 mili Czas 12.600 ET
natis1988
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: pn paź 26, 2009 6:48 pm
Miejscowość: Libiąż
Auto: Punto GT

Re: Rozmyślanie nad GieTekiem

Post autor: natis1988 »

oczywiście to co Szefo pisze to racja, ale ja radzę jak masz nie daleko to sobie podjedź i obejrzyj :) ja kupiłem stosunkowo tanio Gt-ka. co prawda już trochę w niego poszło ( i jeszcze sporo pójdzie), ale ogólnie jestem zadowolony z zakupu. tak jak piszesz, Gt to raczej skarbonka, ale cieszy więc nie zrażaj się szybko tylko szukaj:) pozdrawiam
GT
Adaamek
Obserwator
Posty: 5
Rejestracja: czw mar 29, 2012 9:56 pm
Miejscowość: Sulejówek
Auto: Inne

Re: Rozmyślanie nad GieTekiem

Post autor: Adaamek »

Zrazić się nie zrażę bo GieTeka chce od kąd mam prawko :D już nawet chciałem kupić 2 lata temu takiego złotego (w gazie co prawda), a później na forum był u UndrasGT. Tego sobie chyba odpuszczę bo wygląda trochę jak ulepek i jest to GT1 a chcę conajmniej GT2
Awatar użytkownika
chemmist
Zaawansowany użytkownik
Posty: 319
Rejestracja: wt sie 02, 2005 12:02 pm
Auto: Uno 1.3T
Lokalizacja: Piaseczno

Re: Rozmyślanie nad GieTekiem

Post autor: chemmist »

Adaamek pisze:Zrazić się nie zrażę bo GieTeka chce od kąd mam prawko :D już nawet chciałem kupić 2 lata temu takiego złotego (w gazie co prawda), a później na forum był u UndrasGT. Tego sobie chyba odpuszczę bo wygląda trochę jak ulepek i jest to GT1 a chcę conajmniej GT2
szukaj GT2/GT3 i nie w Polsce bo tutaj większość to złomy. Obserwuję trochę co się sprzedaje na zachodzie i za dobrego GT trzeba już dać powyżej 3tys ojro
F.I.A.T. : Fabbrica Italiana Automobili Turbocompresse
Adaamek
Obserwator
Posty: 5
Rejestracja: czw mar 29, 2012 9:56 pm
Miejscowość: Sulejówek
Auto: Inne

Re: Rozmyślanie nad GieTekiem

Post autor: Adaamek »

A cuś takiego http://moto.allegro.pl/fiat-punto-gt-i2247615472.html" target="_blank ? Co o nim sądzicie?
Awatar użytkownika
goofer007
Spamer :P
Posty: 720
Rejestracja: czw wrz 11, 2008 8:15 pm
Miejscowość: SZA
Auto: Punto GT

Re: Rozmyślanie nad GieTekiem

Post autor: goofer007 »

Adaamek pisze:A cuś takiego http://moto.allegro.pl/fiat-punto-gt-i2247615472.html" target="_blank" target="_blank ? Co o nim sądzicie?
Na dzień dobry cena x2 i może będą z niego ludzie :wink:
176B6.000 1372 GT
146A2.246 1301 TIE
natis1988
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: pn paź 26, 2009 6:48 pm
Miejscowość: Libiąż
Auto: Punto GT

Re: Rozmyślanie nad GieTekiem

Post autor: natis1988 »

goofer007 pisze:
Adaamek pisze:A cuś takiego http://moto.allegro.pl/fiat-punto-gt-i2247615472.html" target="_blank" target="_blank" target="_blank ? Co o nim sądzicie?
Na dzień dobry cena x2 i może będą z niego ludzie :wink:
byłeś i oglądałeś go?
GT
Awatar użytkownika
goofer007
Spamer :P
Posty: 720
Rejestracja: czw wrz 11, 2008 8:15 pm
Miejscowość: SZA
Auto: Punto GT

Re: Rozmyślanie nad GieTekiem

Post autor: goofer007 »

natis1988 pisze:byłeś i oglądałeś go?
Daję głowę że po dokładniejszych oględzinach pod maską (swoja drogą niezły burdel), w zawieszeniu i osprzęcie znajdę dokładki na ponad 2k, a mówię wyłącznie o cenach części.
O tym żeby go doprowadzić do jakiego takiego wyglądu nie wspominam bo auto jest z deka zapuszczone.

Widziałem ich już sporo i nigdy nie trafił się taki żeby kosztował poniżej tych 8 tysięcy i można było kupić, i jeździć.
176B6.000 1372 GT
146A2.246 1301 TIE
turbomaniak
Spamer :P
Posty: 997
Rejestracja: sob mar 15, 2008 12:25 pm
Auto: Uno 1.3T
Lokalizacja: SZA

Re: Rozmyślanie nad GieTekiem

Post autor: turbomaniak »

Przestancie pie**olic, baby jestescie ze kupujecie na wyglad?! Jezeli sie ma choc troche pojecia to trzeba jechac i obejrzec, przewiezc sie, jechac na diagnostyke. Auto nie jest mlode i chocby wuj na wuju stawal bedzie dokladka :!:
natis1988
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: pn paź 26, 2009 6:48 pm
Miejscowość: Libiąż
Auto: Punto GT

Re: Rozmyślanie nad GieTekiem

Post autor: natis1988 »

turbomaniak pisze:Przestancie pie**olic, baby jestescie ze kupujecie na wyglad?! Jezeli sie ma choc troche pojecia to trzeba jechac i obejrzec, przewiezc sie, jechac na diagnostyke. Auto nie jest mlode i chocby wuj na wuju stawal bedzie dokladka :!:
właśnie o to mi dokładnie mi chodzi, a nie, że popatrzy na zdjęcia i wie, że 5k zł trzeba wsadzić ( z całym szacunkiem do Ciebie goofer007 ). pzdr
GT
dziabi3
Aktywny użytkownik
Posty: 173
Rejestracja: pn maja 16, 2011 9:05 pm
Miejscowość: Bydgoszcz
Auto: Inne

Re: Rozmyślanie nad GieTekiem

Post autor: dziabi3 »

kolego ty się zastanów czy chcesz gt czy nie lepiej sobie darować

bo punto gt to :

-przyjemność wydawania na niego kasy
-myślenie o n im w każdej chwili
-poświęcanie mu każdej chwili wolnej
-pogoń za gratami do niego

ale za to:

-mina kolesi w bmw albo w golfach bezcenna
- jak będziesz wyprzedzał znając moc swojego gt będziesz narażony na miganiem długimi bo,ludzie będą osrani ze punto idzie na czołówkę a ty powrócisz na swój pas i zdążysz jeszcze popukać się w głowę i koleś dopiero cię wyminie
- jak masz się cb będą się pytali co masz pod maską
- będziesz musiał się uśmiać jak golfy 3 będą z świateł chciały się ścigać
- laski jak będziesz je woził będą pięknie biustem zagarniały w punciaku
- i zawsze 1 z świateł wystrzelisz jak proca

długo by pisać

ale powiem tak bierz od bartkacoupe on ma potworka i silnik jest tam z punciaka od hz10 z gratami warto
jak kupisz serie za 6 tysi jak ja to 2 włożysz na dzień dobry a jak kupisz zapuszczonego t z 4 tysie nie twoje

i co najważniejsze każdy mechanik ci coś spieprzy chyba że ktoś z forum ci pomoże a o zdiagnozowaniu usterki zapomnij u mechanika jedynie na forum ci pomogą

krótko podsumowując waaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarto ale kieszeń i głowa boli
Szefo444
Aktywny użytkownik
Posty: 237
Rejestracja: śr wrz 09, 2009 2:22 pm

Re: Rozmyślanie nad GieTekiem

Post autor: Szefo444 »

Auto jeździ już dawno z silnikiem 1.6 16v i kolega jest bardzo zadowolony, więc nie wiem po co te wywody. Chyba się ostro nudzisz.
Punto 1.4 GT
Warszawa (Bemowo) 21.04.2013 sss 1/4 mili Czas 14.162 ET
Ełk 11.08.2013 sss 1/4 mili Czas 13.809 ET
Biała Podlaska 31.05.2014 VII Zlot CKPL 1/4 mili Czas 13.577 ET
Punto GT 1.8 Turbo
02.10.2016 King Of Poland 1/4 mili Czas 12.600 ET
Awatar użytkownika
goofer007
Spamer :P
Posty: 720
Rejestracja: czw wrz 11, 2008 8:15 pm
Miejscowość: SZA
Auto: Punto GT

Re: Rozmyślanie nad GieTekiem

Post autor: goofer007 »

Szefo444 pisze:Auto jeździ już dawno z silnikiem 1.6 16v i kolega jest bardzo zadowolony, więc nie wiem po co te wywody. Chyba się ostro nudzisz.
1.6 16V włożył do GTka Adamss, a tutaj pyta Adaamek :roll:
No chyba że jestem niedoinformowany to proszę mnie oświecić.
176B6.000 1372 GT
146A2.246 1301 TIE
natis1988
Użytkownik
Posty: 65
Rejestracja: pn paź 26, 2009 6:48 pm
Miejscowość: Libiąż
Auto: Punto GT

Re: Rozmyślanie nad GieTekiem

Post autor: natis1988 »

dziabi3 pisze: -mina kolesi w bmw albo w golfach bezcenna
- jak będziesz wyprzedzał znając moc swojego gt będziesz narażony na miganiem długimi bo,ludzie będą osrani ze punto idzie na czołówkę a ty powrócisz na swój pas i zdążysz jeszcze popukać się w głowę i koleś dopiero cię wyminie
- jak masz się cb będą się pytali co masz pod maską
- będziesz musiał się uśmiać jak golfy 3 będą z świateł chciały się ścigać
- laski jak będziesz je woził będą pięknie biustem zagarniały w punciaku
- i zawsze 1 z świateł wystrzelisz jak proca
może 10lat temu tak było, ale dziś auta już jeżdżą lepiej niż Golf III więc Gt-kiem nie ma co się wychylać. oczywiście mówię o serii :o bo jak ktoś ma 200+ to sytuacja się odmienia :lol:
GT
ODPOWIEDZ