wydech

Dyskusje "o wszystkim" i "o niczym" ;-)

Moderatorzy: KYS, ZibiUT

uniak 1.4T
Spamer :P
Posty: 522
Rejestracja: pt cze 12, 2009 11:04 am
Miejscowość: Mysłowice
Auto: Punto GT

wydech

Post autor: uniak 1.4T »

mam pytanie
musze zrobic wydech i mam dylemat, chciałbym na zicher pierdyknac z kwasa 2,5'' zeby go fajnie odetkac i teraz tak:

1. czy na seryjnym dp ma to jakis sens, przepcha sie przez nie 1,2b z vl7 bez zbytniego zakłucania wylotu? moze ktos to przerabiał?
moze ktos ma na sprzedaz jakis dp pod 2,5''?
2. wstawiac plecionke? (rozwazam raczej pod katem przeglądów niz funkcjonalnosci) ewentualnie jaki by miała wpływ taka plecionka na wylot?

z gory dzieki :wink:
turbomaniak
Spamer :P
Posty: 997
Rejestracja: sob mar 15, 2008 12:25 pm
Auto: Uno 1.3T
Lokalizacja: SZA

Re: wydech

Post autor: turbomaniak »

Orginalny wydech z pgt w zupelnosci wystarczy pod vl7, jezeli liczysz ze poczujesz porawe to sie przeliczysz, jak brakuje ci mocy na gorze to zaloz wieksze turbo :wink:
uniak 1.4T
Spamer :P
Posty: 522
Rejestracja: pt cze 12, 2009 11:04 am
Miejscowość: Mysłowice
Auto: Punto GT

Re: wydech

Post autor: uniak 1.4T »

ale moj wydech to plecionka kat i dwa tłumiki, takze nie wierze ze nie bedzie poprawy na wolnym
poza tym wydech tez z mysla o wiekszym turbo
narazie mało mi mocy bo problemy z doładowaniem, chce zrobic wydech i załozyc mbc
Awatar użytkownika
goofer007
Spamer :P
Posty: 720
Rejestracja: czw wrz 11, 2008 8:15 pm
Miejscowość: SZA
Auto: Punto GT

Re: wydech

Post autor: goofer007 »

To zostaw ten wydech jak myślisz o innym turbo, bo potem będziesz musiał i tak od nowa wyspawać DP.
Na upartego wywal kata i środkowy, zamiast ostatniego jakiś przelotowy co by za głośno nie było, średnica seryjnego wydechu z PGT wydaje mi sie wystarczająca.
176B6.000 1372 GT
146A2.246 1301 TIE
Awatar użytkownika
DeviL
Punto2 killer
Posty: 1332
Rejestracja: śr maja 10, 2006 1:58 pm
Miejscowość: Kraków
Auto: Inne

Re: wydech

Post autor: DeviL »

Zawsze mozna sobie wydech zrobic za wczasu pod next mody , co do wyciszenia to najwiecej mi dal srodkowy przelotowy el-teca (moglem wyjac silencer i bylo ciszej niz majac silencera a nie majac srodkowego) , czy to cos da , nie wiem . Mnie wydech z 2" na 2.75" + walki zalecane przez gej krofta daly 20% przyrostu mocy i momentu @6tys obr bez strojenia zbytniego
Potrzebujesz części do swojego włocha wal z vin-em na priv-a ;)
uniak 1.4T
Spamer :P
Posty: 522
Rejestracja: pt cze 12, 2009 11:04 am
Miejscowość: Mysłowice
Auto: Punto GT

Re: wydech

Post autor: uniak 1.4T »

co to srednicy to jak najbardziej sie zgodze
w sumie chyba masz racje, z tym ze wywale kata i koncowy a zostawie srodkowy, w unie tak miałem i było cicho a *mam ograniczony zasób słów-muszę używać wulgaryzmów*
ODPOWIEDZ