Ostrzeżenie

Dyskusje "o wszystkim" i "o niczym" ;-)

Moderatorzy: KYS, ZibiUT

Swk
Obserwator
Posty: 1
Rejestracja: ndz sie 30, 2009 3:18 pm

Ostrzeżenie

Post autor: Swk »

Wczoraj zrobiłem 300km w jedną stronę by obejrzeć PGT. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8497019
Na pierwszy rzut oka do lekkich poprawek lakierniczych i kilka małych mankamentów. Pęknięty zderzak, rdza na podszybiu z przodu i z tyłu. Autem przejechałem się może na odcinku 1km. Wrażenie zajebiste. Lecz na postoju coś nie tak. Dziwnie się ciągle chłodzi. Odkręcamy korek od chłodnicy a tu wszystka woda kipi, że aż trzeba było silnik wyłączyć żeby cała się nie wylała. Najprawdopodobniej uszczelka pod głowicą. Koleś ma papiery nie na siebie, ponoć nie zdążył przerejestrować. To by było na tyle.
hz10
Spamer :P
Posty: 968
Rejestracja: czw lis 30, 2006 9:11 pm
Auto: Uno 1.3T
Lokalizacja: Starachowice

Re: Ostrzeżenie

Post autor: hz10 »

Swk pisze:Wczoraj zrobiłem 300km w jedną stronę by obejrzeć PGT. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8497019
Na pierwszy rzut oka do lekkich poprawek lakierniczych i kilka małych mankamentów. Pęknięty zderzak, rdza na podszybiu z przodu i z tyłu. Autem przejechałem się może na odcinku 1km. Wrażenie zajebiste. Lecz na postoju coś nie tak. Dziwnie się ciągle chłodzi. Odkręcamy korek od chłodnicy a tu wszystka woda kipi, że aż trzeba było silnik wyłączyć żeby cała się nie wylała. Najprawdopodobniej uszczelka pod głowicą. Koleś ma papiery nie na siebie, ponoć nie zdążył przerejestrować. To by było na tyle.

nic dodać nic ująć, tak to jest jak sie jedzie po samochód a pojęcie ma sie o podkaszarce do trawy :hahaha:
tusiu1988
Zaawansowany użytkownik
Posty: 494
Rejestracja: czw sty 24, 2008 11:52 am
Auto: Uno 1.3T
Lokalizacja: Rabka-Zdrój

Re: Ostrzeżenie

Post autor: tusiu1988 »

jak bym odkręcił korek od wody tzw płynu chłodniczego to też wszystko wywali, przecież wszystko jest gorące i normalne że turbo jest parzące. co to za wniosek? z czego on sie wzioł? żeby ubyło to ok ale tak!!!! to że sie chłodzi na postoju to znak że termostat, i możliwe że chłodnica do wyniany
..UNO TURBO MK1..
PRZEMINELO Z WIATREM
ODPOWIEDZ