Witam :)

Dyskusje "o wszystkim" i "o niczym" ;-)

Moderatorzy: KYS, ZibiUT

wooly
Obserwator
Posty: 24
Rejestracja: czw cze 11, 2009 8:45 am
Auto: Uno 1.3T
Lokalizacja: Zielona Gora

Witam :)

Post autor: wooly »

Nowy sie wita na prosbe DjGTExodus :) Nie znalazlem tematu wiec zaloze nowy.

Moj garaz aktualnie:

Do miasta Ford Ka 1.4
Na trase Octavia 1.9 TDI
W garazu remont Ford Thunderbird Turbo Coupe z 87'
Do zabawy Uno Turbo MK I 89'

Pozdrowienia z Zielonej Gory!
Awatar użytkownika
Abarth
Spamer :P
Posty: 649
Rejestracja: ndz wrz 21, 2008 6:23 pm
Miejscowość: Zawiercie
Auto: Uno 1.3T

Re: Witam :)

Post autor: Abarth »

No i prawidłowo od razu przyjaźniej :) Może wrzuciłbyś fotki swojego UT dział CHWALIMY SIĘ też mam mk1 i jestem ciekaw jak się twoje prezentuje :wink:
...::: Italian Pocket Rocket Fiat Uno Turbo MK1 Project
New Episode 500+ In progress
STAGE II 258Km & 311Nm
https://www.facebook.com/ItalianPocketRocket

Obrazek
wooly
Obserwator
Posty: 24
Rejestracja: czw cze 11, 2009 8:45 am
Auto: Uno 1.3T
Lokalizacja: Zielona Gora

Re: Witam :)

Post autor: wooly »

Lepiej nie pokazywac ;) Narazie obraz rozpaczy, jezdzi i tyle. Troche go ogarne to porobie fotki w ladnej okolicy, narazie priorytetem jest Thunderbird..
Awatar użytkownika
Abarth
Spamer :P
Posty: 649
Rejestracja: ndz wrz 21, 2008 6:23 pm
Miejscowość: Zawiercie
Auto: Uno 1.3T

Re: Witam :)

Post autor: Abarth »

a tam nie ściemniaj tylko dawaj fotki :twisted: szkoda że nie widziałeś na początku że początku mojego Uniaka to był obraz śmierci klinicznej :lol:
...::: Italian Pocket Rocket Fiat Uno Turbo MK1 Project
New Episode 500+ In progress
STAGE II 258Km & 311Nm
https://www.facebook.com/ItalianPocketRocket

Obrazek
wooly
Obserwator
Posty: 24
Rejestracja: czw cze 11, 2009 8:45 am
Auto: Uno 1.3T
Lokalizacja: Zielona Gora

Re: Witam :)

Post autor: wooly »

DjGTExodus pisze:a tam nie ściemniaj tylko dawaj fotki :twisted: szkoda że nie widziałeś na początku że początku mojego Uniaka to był obraz śmierci klinicznej :lol:


Oj to dobrze ze nie widziales Thunderbirda... :lol: Z krakowa do ZG jechalem 450km na 2 cylindrach ;) Do tego z calego auta zlazi coat clar, tzn lakier bezbarwny i nie wyglada to ladnie ;) Wlasnie sie szykuje blacharka no i potem lakier, w tym czasie zrobie uniaka wiec pokaze efekt finalny, nie chce zapeszac, trzymaj kciuki :) Potem wszystko bedzie opisane, przed-po. Z kazdym autem tak robie :)
Awatar użytkownika
Abarth
Spamer :P
Posty: 649
Rejestracja: ndz wrz 21, 2008 6:23 pm
Miejscowość: Zawiercie
Auto: Uno 1.3T

Re: Witam :)

Post autor: Abarth »

No to w takim razie trzymam za słowo i z niecierpliwością czekam na projekt w dziale CHWALIMY SIĘ :D Pozdrawiam
...::: Italian Pocket Rocket Fiat Uno Turbo MK1 Project
New Episode 500+ In progress
STAGE II 258Km & 311Nm
https://www.facebook.com/ItalianPocketRocket

Obrazek
Awatar użytkownika
SpawerBoshmen
Aktywny użytkownik
Posty: 201
Rejestracja: pn sty 12, 2009 10:50 pm
Auto: Uno 1.3T
Lokalizacja: Z-cie

Re: Witam :)

Post autor: SpawerBoshmen »

a tam nie ściemniaj tylko dawaj fotki szkoda że nie widziałeś na początku że początku mojego Uniaka to był obraz śmierci klinicznej

Co ty gadasz nie było tak źle tylko dziura w dachu dziura w lewym błotniku brak progów a podszybie co to wogóle jest podszybie w tym aucie? Maska? Ta papierowa co metal powiedział ze pier... ten biznes i spada sama rdza została i podtrzymywała lakier: :hahaha: :hahaha: :yay: :yay: Nie było tak źle tylko dwie rolki drutu spawalniczego na twoje auto wywaliłem :fuck:
Jesteśmy *mam ograniczony zasób słów-muszę używać wulgaryzmów* do granić możliwości

Dlaczego nie ma pokarmu dla kotów o smaku myszy?
wooly
Obserwator
Posty: 24
Rejestracja: czw cze 11, 2009 8:45 am
Auto: Uno 1.3T
Lokalizacja: Zielona Gora

Re: Witam :)

Post autor: wooly »

Haha, no to ladnie!

Jutro jade ogladac uno turbo, zobaczymy w jakim jest stanie. Jutro porobie jakies fotki aktualne bo dzis nie ma mnie w domu.
uniak 1.4T
Spamer :P
Posty: 522
Rejestracja: pt cze 12, 2009 11:04 am
Miejscowość: Mysłowice
Auto: Punto GT

Re: Witam :)

Post autor: uniak 1.4T »

I jeszcze mi sie cos przymniało, w sumie dosyc mnie to rozbawiło, niektorzy uzytkownicy sa zarejestrowani tez na innych forach, mowie tu o tych ktorzy na tym forum robia z siebie Bog wie jakich madrali, obrazaja innych niewiadomo dlaczego, otoz na tych innych, wiekszych forach sami sa, mowiac kolokwialnie, "gnojeni" tak jak tutaj jada po tych ktorzy chca sie czegos dowiedziec :lol:

takze ludzie zastanowcie sie co wy robicie, ja wiem ze anonimowosc internetu pozwala wam niesamowicie obrosnąc w piórka i nabrac pewnosci ale to naprawde jest zenujace a jesli niektorzy z was sa dorosłymi ludzmi z zonami i dziecmi to wspołczuje
Awatar użytkownika
ZibiUT
"FireStarter"
Posty: 2098
Rejestracja: czw gru 02, 2004 3:49 pm
Miejscowość: Kampinos
Auto: Uno 1.3T
Kontakt:

Re: Witam :)

Post autor: ZibiUT »

Sprawa wyglada tak, że niektórym nie chce się czytać i pisza nowe wątki o tym co było napisane w temacie niżej.
Po zmianie działów widąc np ile jest wątków o sprzegle, wałku rozrządu itd. Są osoby które szukają dziury w całym albo takie które za swoją wiedze biorą kase i się dlatego nią nie dzielą albo dlatego ze dojście do takiej wiedzy kosztowało go zabicie kilku silników. Umiem wysterować ecumastera, smt6, msa i robie to czasami ale i dzielę sie tą wiedza z innymi na forum. Są sytuacje gdzie i ja nie potrafię sobie z czymś poradzić i muszę za to zapłacić. Kolejna sprawa to to, że nawet jak opiszesz krok po kroku podłaczenie ecumastera czy smt6 i sposobu sterowania to i tak bez odpowiednich narzędzi czyt. sondy szerokopasmowej i EGT strojenie bedzie wróżeniem z fusów.
http://www.zibisoft.pl - Hamownia podwoziowa - Ożarów Mazowiecki
uniak 1.4T
Spamer :P
Posty: 522
Rejestracja: pt cze 12, 2009 11:04 am
Miejscowość: Mysłowice
Auto: Punto GT

Re: Witam :)

Post autor: uniak 1.4T »

ja to wszystko rozumiem i zdaje sobie sprawe ze tak tez jest, dlatego tez napisałem ze jezeli ktos nie chce sie dzielic to niech po prostu nic nie pisze a nie wrzuca niepotrzebne idiotyczne i nie raz chamskie albo obrazliwe posty bo nie da sie ukryc ze jest syf i jest sporo takich ktorzy zrezygnowali z tego forum przez cos takiego, albo wchodza jakos goscie nie rejestrujac sie i nie
chwalac swoimi autami bo nie maja ochoty czytac dogryzan ze strony innych, co nie raz moze byc wielka strata dla wszystkich
dlatego mysle ze jakis system kar byłby w tym przypadku odpowiednim rozwiazaniem i to nie od nastepnego razu tylko juz, po jednym dla tych co trzeba a za drugim ban
Awatar użytkownika
DeviL
Punto2 killer
Posty: 1332
Rejestracja: śr maja 10, 2006 1:58 pm
Miejscowość: Kraków
Auto: Inne

Re: Witam :)

Post autor: DeviL »

Kary mozna dawac , i pewnie tak bedzie bo to jest nudne jak w tematach chwalenia sie nie ma rzeczowej gadki , typu chwale sie i tyle ,a mody(wlasciciel tematu jak chce modzic cos to moze zapytac gdzie indziej) w odpowiednich dzialach , tylko wlasnie w ow chwaleniach nagle robi sie wielki temat o wszystkim + spam o niczym .
Potrzebujesz części do swojego włocha wal z vin-em na priv-a ;)
wooly
Obserwator
Posty: 24
Rejestracja: czw cze 11, 2009 8:45 am
Auto: Uno 1.3T
Lokalizacja: Zielona Gora

Re: Witam :)

Post autor: wooly »

Zibi122 - postaram sie dokladniej czytac wszystkie posty i nie powtarzac tych samych odpowiedzi - sorry.
Awatar użytkownika
ZibiUT
"FireStarter"
Posty: 2098
Rejestracja: czw gru 02, 2004 3:49 pm
Miejscowość: Kampinos
Auto: Uno 1.3T
Kontakt:

Re: Witam :)

Post autor: ZibiUT »

wooly pisze:Zibi122 - postaram sie dokladniej czytac wszystkie posty i nie powtarzac tych samych odpowiedzi - sorry.


Nie dotyczy to tylko Ciebie wiec nie bierz tego personalnie. Jest wiele takich osób , szczeglnie "młodych", którzy pytają o rzeczy już dawno wyjaśnione.
http://www.zibisoft.pl - Hamownia podwoziowa - Ożarów Mazowiecki
wooly
Obserwator
Posty: 24
Rejestracja: czw cze 11, 2009 8:45 am
Auto: Uno 1.3T
Lokalizacja: Zielona Gora

Re: Witam :)

Post autor: wooly »

Ok, rozumiem i obiecuje poprawe :)
ODPOWIEDZ