Ktoś jeszcze?
Znaleziono 48 wyników
- wt gru 31, 2019 7:31 pm
- Forum: Ogolne
- Temat: Kocham ORYGINALNE Punto GT
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 13110
Re: Kocham ORYGINALNE Punto GT
No właśnie te zwykłe są najładniejsze 8)
Ktoś jeszcze?
Czy to już tyle? 
Ktoś jeszcze?
- wt gru 31, 2019 12:14 pm
- Forum: Ogolne
- Temat: Kocham ORYGINALNE Punto GT
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 13110
Re: Kocham ORYGINALNE Punto GT
No to jest nas dwóch 8)
Wrzucałeś gdzieś na forum zdjęcie swojego auta?
Wrzucałeś gdzieś na forum zdjęcie swojego auta?
- sob gru 28, 2019 1:16 am
- Forum: Ogolne
- Temat: Kocham ORYGINALNE Punto GT
- Odpowiedzi: 5
- Odsłony: 13110
Kocham ORYGINALNE Punto GT
To pewnie temat bez sensu w tym kraju... :roll: , aleee... spróbuję :mrgreen: Kocham oryginalne, nietuningowane, nieprzerabiane, niemodyfikowane, nierzeźbione, niespaprane, tak jak je fabryka i pan Bóg stworzył prawdziwe Fiaty Punto GT :yay: Czy w tym kraju jest jeszcze ktoś, kto tak sądzi i/lub pos...
Re: Witam :)
Cześć,
wrzuć jakieś zdjęcie Punciaka.
wrzuć jakieś zdjęcie Punciaka.
- czw gru 21, 2017 10:47 pm
- Forum: Kupię
- Temat: [k] znaczek na tylna klape
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 38045
Re: [k] znaczek na tylna klape
Jestem, jestem. Już wszystko załatwione
Dzięki.
Dzięki.
- czw wrz 28, 2017 7:32 pm
- Forum: Kupię
- Temat: [k] znaczek na tylna klape
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 38045
Re: [k] znaczek na tylna klape
Super. Dawaj znać.
- ndz wrz 24, 2017 10:14 pm
- Forum: Kupię
- Temat: [k] znaczek na tylna klape
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 38045
Re: [k] znaczek na tylna klape
OK, wezmę 2 sztuki, poproszę 
- pt wrz 22, 2017 10:40 pm
- Forum: Kupię
- Temat: [k] znaczek na tylna klape
- Odpowiedzi: 23
- Odsłony: 38045
Re: [k] znaczek na tylna klape
To jest oryginalny znaczek? 
- sob mar 25, 2017 1:55 pm
- Forum: Kupię
- Temat: [K] zaślepkę wew lusterka kierowcy PGT
- Odpowiedzi: 2
- Odsłony: 5688
- sob mar 11, 2017 4:14 pm
- Forum: Sprzedam
- Temat: Punto Sporting i GT na części
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 12789
Re: Punto Sporting i GT na części
Niestety nie mam konta na FBAbarth pisze: Zdjęcia są w linku z opisu
Możesz wrzucić fotki na forum?
- pt mar 10, 2017 7:29 pm
- Forum: Sprzedam
- Temat: Punto Sporting i GT na części
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 12789
Re: Punto Sporting i GT na części
Witam,
czy mógłbyś wrzucić zdjęcia tylnej lotki ze stopem, oraz tylnych boczków?
Czy masz może znaczek tylny "Punto GT"?
Pozdrawiam.
czy mógłbyś wrzucić zdjęcia tylnej lotki ze stopem, oraz tylnych boczków?
Czy masz może znaczek tylny "Punto GT"?
Pozdrawiam.
Re: Witam :)
Cześć,
pokaż zdjęcia nowego nabytku
Pozdrawiam.
pokaż zdjęcia nowego nabytku
Pozdrawiam.
- śr paź 12, 2016 9:29 am
- Forum: Sprzedam
- Temat: Ciekawe ogłoszenia z sieci...
- Odpowiedzi: 1471
- Odsłony: 1178890
Re: Ciekawe ogłoszenia z sieci...
Co z tym autem jest nie tak, że kolejni właściciele szybko się go pozbywają?
https://www.olx.pl/oferta/fiat-punto-1- ... 9;promoted" target="_blank
https://www.olx.pl/oferta/fiat-punto-1- ... 9;promoted" target="_blank
- wt paź 11, 2016 12:36 am
- Forum: Kupię
- Temat: Kupię lampę stopu do tylnego spojlera
- Odpowiedzi: 6
- Odsłony: 8254
Re: Kupię lampę stopu do tylnego spojlera
:!: Nadal aktualne :!: https://www.olx.pt/anuncio/aleron-fiat-punto-mk1-tipo-gt-novo-e-de-poliuretano-IDvbrJE.html#6e1c72b1ea :wink: Ale w tym portugalskim ogłoszeniu to chyba bardziej o spojler chodzi, niż o samą lampkę... :roll: Przynajmniej tak wydedukowałem z google- tłumacza :mrgreen:
- ndz paź 02, 2016 9:34 pm
- Forum: Kupię
- Temat: Kupię blaszki do mocowania obudowy filtra powietrza
- Odpowiedzi: 3
- Odsłony: 6359
Re: Kupię blaszki do mocowania obudowy filtra powietrza
Dzięki za cynka. Będę zatem szukał i z tych aut 